Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
doktora gıtseydın kuzum yumurtalıga flnda bakıyor ultrasonla.hepsını butun olarak degerlendırıyor.hatta vıtamın takvıyesıde verıyorlar.bende önceden ıse yaramısıt ınosıtol takvıyesı (pko degılım) .bu kez yıne kullanmaya basladım ınsallah vesıle olur bırkac aya guzel haberler alırız.
Canım bugün gittigim devlet hastanesi kaldıgım ilcede öyle iyi bir özel hastane yok klinik var ben ultrason icin oraya gitmistim, kist vs yok dedi, bugünde kan verdim sonuclae böyle cıktı, amin canım güzel duan icim tesekkürler cümlemize

merhaba kızlar ateş takibinden anlayanlar bakabilir mi?
adetimin 15. günündeyim yoğun bir yumurta akı kıvamında akıntım oldu az önce. bu sabah ateşim aniden yükselmemesine rağmen yumurtlama gerçekleşiyor olabilir mi? değerlendirmeye devam etmeli miyim?

Eklentiler

• fer.jpg
    fer.jpg
    120,9 KB · Görüntüleme: 25
Merhabalar
Hep okuyordum hiç yazmamıştım bir selam vermek istedim.
8 aylık evliyim 2 aydır çocuk istiyoruz, 25 ocakta reglim, sol kasıkta ağrılarım var ama devamlı değil girip çıkan cinsten geçen haftaiçide grip oldum vücudum kırıldı resmen. Yumurtlamadan önce şeffaf su gibi çok akıntım vardı yumurtladıktan sonra da şeffaf akıntım devam ediyor içim içimi yedi vallahi hastalıktan mı hamilelik olabilir mi diye

Bende haftalardır gitmiyordum.kimse gelmesin eltiler duymasın istedik.çok şükür onlar yoktu ama çatkapı komşular geldi. Benim bir şekilde aşmam gerekiyor. Aşamadıkça çıkıyor karşıma. Nasıl yapıcam bilmiyorum konusu her açıldığında ağlamaya başlıyorum konuşamıyorum bile.Boğazım düğümleniyor sesim çıkmıyor. Ah konuşabilsem o anda belki daha kolay olacak
Ah kuzum. Profesyonel destek alsan, bir psikologla konussan? Hiwell diye bir app var ordan terapi ayarlayabiliyorsun kafana uyan bir psikologla. Cocuk yapma konusunda degil ama baska konular icin konusuyorum ve iyi geliyor.

Bazıları ile hesaplaştık zaten burunlarından geldim ama bu tanımadığım insanların lafları beni şok ediyor.

Hadsiz insan çok gerçekten. O adama ne ya durdurup soruyor bir de. Kendi hayatları ne kadar sıkıcıysa başkalarının hayatları daha ilgi çekici geliyor demek ki
Lütfen canını sıkamaya çalış çok haklısın ama üzüldüğünle kalıyorsun onları hayatında hiç bir şey değişmiyor

Kızlarım bir şey soracağım sizlere bileniniz varsa lütfen yardımcı olsun ben genetik test için kendime randevu aldım ama hani genetik test için eşten de kan istiyorlar ya ona da randevu almak gerek mi kendim için aldığım randevuda eşimden de kan isteyebilirler mi
askıım hıc bılmıyorum ben.malesef yardımcı olamayacagım bence garantı olması adına randevu aldıgın hastaneyı ara soyle bebegm

askıım hıc bılmıyorum ben.malesef yardımcı olamayacagım bence garantı olması adına randevu aldıgın hastaneyı ara soyle bebegm
Sağol kuzucum valla arayamadim da ne olur ne olmaz diye saatlerimiz arka arkaya gelecek şekilde ikimize de randevu aldım hakkımızda hayırlısı olsun inşallah 🙏🏻

doktora gıtseydın kuzum yumurtalıga flnda bakıyor ultrasonla.hepsını butun olarak degerlendırıyor.hatta vıtamın takvıyesıde verıyorlar.bende önceden ıse yaramısıt ınosıtol takvıyesı (pko degılım) .bu kez yıne kullanmaya basladım ınsallah vesıle olur bırkac aya guzel haberler alırız.
Direk ismi inositol muydu canım

Kızlarım bir şey soracağım sizlere bileniniz varsa lütfen yardımcı olsun ben genetik test için kendime randevu aldım ama hani genetik test için eşten de kan istiyorlar ya ona da randevu almak gerek mi kendim için aldığım randevuda eşimden de kan isteyebilirler mi
Benimde hiç bilgim yok aslında ikinizinde alınmadı lazım ama bilemedim

Öyle tabi doktor korun dedi ama sabretmek zor gerçekten 😔 ne dense konuşacaklar zaten. Hamile kalırsam kimseye duyurmayacağım
Canım diliyle günah toplayanları hiç takma bile insanı kırmaktan korkan Allah korkusu olan çok az insan var incitirmiyim üzermiyim acaba die benim bir kızım oldugu halde herkes kulağı açık bidaha hamile kalacakmıyım die bekliyor ben sallaklamıyorum yiyorum olup düşüyor die kimin haddine Allah verirse olur nasip bu valla biri bişey diyince gücün yetiyorsa ver diyorum susup kalıyor hiç üzme kendini vardır herşeyin bir çaresi olucak olucak olucak okadar şarkısını söyle😂😂

Evet modum o 😂

Valla ben atesı olcmuyorum su bır ıkı gun olcerım yukselıse gecınce bırakacagım , az once lavobada baya bıldıgın uzayan akıntım gelmıs ben sok

Gıdecegım yer subat ayı en fazla 😂
Valla takıntı haline geldi ben de mi yapmasam diyorum hatta bu ay eşime vereceğim ateş ölçeri diyorum bana vermesin :) bu ay serbest takılasım var sonra diyorum ovu testi mi yapsam ateşle beraber sonraki ay mı bıraksam diyorum diyorum da diyorum

Merhaba topikte mesajınıza denk geldim bende de sizin gibi pcos var hormonlar normal ama sadece usg görüntüsünde var bende ağustos ayında kimyasal gebelik yaşadım sonra bir şey olmadı hala deniyoruz ama ben bu ay ovulasyon testi kullanmaya başladım sizce ovulasyon testi hangi saatlerde yapılmalı ve yumurtlama gördük değerlendirdik test yapılmaya devam edilmeli mi bazı aylar iki kez yumurtlama olduğu oluyor bence
Merhaba.. ben hergün 14.00-15.00 arası yaptım ovulasyon testini. Test yapmadan önce 2 saat hiç sıvı tüketmedim.. yumurtlama gördükten sonra da teste devam ettim.. 7 ay yaptım bu aylardan birinde 2 defa yumurtlama yaşadm ama gebelik oluşmamıştı.. bende kimyasal gebelik yaşadm 2 ay önce.. şimdi tekrar hamileyim çok şükür.. 🌹🌹🌹

X