Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Günaydın canlarım evet gördüğünüz üzere tam bat günü ateşim aşagıya indi. Üzüldüm mü? Tabi ki her anne olmak isteyen insan gibi üzüldüm. Ama diyorum ki demek ki hala zamanı var. Rabbim geciktiriyorsa güzelleştiriyordur. Her zaman hayırlı zamanda sağlıkla göndersin bebeğimi diyorum hepimiz için. Ama bu yolda çok şey öğrendim. Kendi vücudumu tanıdım özellikle ateşin çok katkısı oldu bana. Mesela bugünkü düşen ateşle muhtemelen leke akıntı şekli ile başlayacak yarın da birden 36.4 filan olup aktif kanamam başlayacak. Süreci ateş sayesinde kestirebildiğim için test yapmama da gerek kalmayacak. Ne yapalım umutlar şubata kaldı. Bu ay da olmazsa doktora artık. Hepinizi seviyorum. Safransari Safransari @savascii pozitifbiri pozitifbiri @imagination forever @Deepblues Papatyamaviss Papatyamaviss @TASUU bebekheyecani bebekheyecani etiketlemeyi unuttuğum diğer canlarım
Sabah uyanır uyanmaz baktım ateşine. Hakkında hayırlısı olsun inşallah yavrum 🤲

Canım bende hep his ederim dün gece saat 12de sol tarafıma aşırıbi agrı kırap kirdi daha sonra alt tarafa dogru indi agrı hala hafif devam ediyor uzanırken birşey yok ama dönerken yürürken his ediyorum aslında geçen ay kimyasaldı die bu ay kalmak için bişeyde yapmadım ilişki sonrası direk duş alıyordum agrı olunca bi şüpelendim yine🙃
Benim ateşim ani yükseldi bugün yine uygulama yumurtluyorsun diyor yine mi yumurtluyorum acaba ondan mı ağrıyor ki

Eklentiler

• A85DEF90-477D-49AE-BA76-6186632C5793.png
    A85DEF90-477D-49AE-BA76-6186632C5793.png
    182,1 KB · Görüntüleme: 65
Günaydın canlarım evet gördüğünüz üzere tam bat günü ateşim aşagıya indi. Üzüldüm mü? Tabi ki her anne olmak isteyen insan gibi üzüldüm. Ama diyorum ki demek ki hala zamanı var. Rabbim geciktiriyorsa güzelleştiriyordur. Her zaman hayırlı zamanda sağlıkla göndersin bebeğimi diyorum hepimiz için. Ama bu yolda çok şey öğrendim. Kendi vücudumu tanıdım özellikle ateşin çok katkısı oldu bana. Mesela bugünkü düşen ateşle muhtemelen leke akıntı şekli ile başlayacak yarın da birden 36.4 filan olup aktif kanamam başlayacak. Süreci ateş sayesinde kestirebildiğim için test yapmama da gerek kalmayacak. Ne yapalım umutlar şubata kaldı. Bu ay da olmazsa doktora artık. Hepinizi seviyorum. Safransari Safransari @savascii pozitifbiri pozitifbiri @imagination forever @Deepblues Papatyamaviss Papatyamaviss @TASUU bebekheyecani bebekheyecani etiketlemeyi unuttuğum diğer canlarım
Hayırlısı olsun dediğin gibi vardr vakti Allah en hayırlı şekilde nasip etsin inşallah

Evet cnm yumurtluyorsun, hatta daha yeni yumurtluyorsun gibi yorum yap :) Sen Ovulasyon testi de mi kullanıyorsun ?
Evet teste göre yumurtlama gördüm geçti silikleşti hatta silikleşmedi 3 güne yakın sürdü çatlaması. Ama şimdiki yumurtlama ağrısı gibi değil hiç kaşığım ağrır hissederim ama bunda karnım belim kasığım ağrıyor gaz oluyorum

Kızlar biz bu ay ilk kez çocuk düşünmeye başladık takvim uygulamasını kullanıyorum dün doğurganlık dönemim gözüküyordu bi kaç gündür gün aşırı değerlendiriyoruz. İlk aydan hamile kalan var mı aranızda acaba?
Ben değilim ama bu ay ilk ayı olup hamile kalan vardı heralde. Benim de ilk ayım

Ateş yumurtlamada daha gerçekçi sonuç verir yani bu akşamı da değerlendir mutlaka :)
Evet teste göre yumurtlama gördüm geçti silikleşti hatta silikleşmedi 3 güne yakın sürdü çatlaması. Ama şimdiki yumurtlama ağrısı gibi değil hiç kaşığım ağrır hissederim ama bunda karnım belim kasığım ağrıyor gaz oluyorum

Kızlar ben bu dongude takıp yapmayacagım sanırım dogru duzgun ateste olcmedım yarın 9. Gunum olacak , esım hasta bı aksıyon alamam zaten takıp etsem de sonrada yok zaten , oyuzden hamıs gebıs olan varsa etıketleyın benı pek modum da yok herkese ıyı aksamlar
anam kımsede bısey dememıs .. hoşçağalın ben gidiyom

Yani yumurtlama oluyorsa ikinci kez diye akıntıma baktım kızlar yumurtlama akıntısı değil beyaz yoğun ve kremdi teste göre yumurtlama olurken baya yumurta akı şeffaf uzayan ya da suluydu. Kreme döndü şimdi ve ağrılarım var ateşim yükseliyor. Ayın 20 alttan ultrason randevum var yaptırmasam mı acaba

Yani yumurtlama oluyorsa ikinci kez diye akıntıma baktım kızlar yumurtlama akıntısı değil beyaz yoğun ve kremdi teste göre yumurtlama olurken baya yumurta akı şeffaf uzayan ya da suluydu. Kreme döndü şimdi ve ağrılarım var ateşim yükseliyor. Ayın 20 alttan ultrason randevum var yaptırmasam mı acaba

Eklentiler

• BD4DD61A-FD3C-4C30-A449-1CA959970CC5.png
    BD4DD61A-FD3C-4C30-A449-1CA959970CC5.png
    249,2 KB · Görüntüleme: 54
herşeyin hayırlısı canım bu yolda hepimiz beraberiz 😒

X