Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ben bu ay olmaz gibi, subata yazildim bile🤣 bakterial vaginoz vardi 2 aydir mualice ediyorum, bu sonuncu kurs antibiotik falan yazdi doktor 1 haftalik fitilde yazdi, amma diger mualicemle arasinda 2 hafta vardi onu 3 kere degerlendirdik bu ay olursa mucize gibi olur amma antbiotik kullaniyorum zaten olmaz buyuk ihtimalle, bat 22 ocak
kocamin halasi gelini benim gibiydi mualice ederken hamile kaldi banada umit oldu olurmu diye, amma sagliklisi neyse o olsun bakalim, Azerbaycanliyim yanlisda yaza bilirim bazi seyleri, butun mesajlari okuyayim derken saatler gecmis🤣

Ben bu ay olmaz gibi, subata yazildim bile🤣 bakterial vaginoz vardi 2 aydir mualice ediyorum, bu sonuncu kurs antibiotik falan yazdi doktor 1 haftalik fitilde yazdi, amma diger mualicemle arasinda 2 hafta vardi onu 3 kere degerlendirdik bu ay olursa mucize gibi olur amma antbiotik kullaniyorum zaten olmaz buyuk ihtimalle, bat 22 ocak
Allahtan ümit kesilmez emin ol hiç beklenmedik anda geliyor hiç belli olmaz ya inşallah çabucak kucaklarsın 🤲

Gögüslerim sis ama canım her adet öncesi ağrır siser zaten bide ara ara kasık batması oda oluyodu zaten. Yarın olcam yüksek ihtimal🙁
Sabah ola hayrola o zaman canım inşalah adet gelmez bebek gelir 🥰

Canım jeli nasıl kullandın ilişki öncesi ? Ve ilişkin nasıl oldu pozisyon olarak
Merhaba.. jeli ilişki öncesi vajinaya sıkıyoruz. Biz ilişkiden hemen önce sıkıyoduk.. jelin akmaması için benim yüzüstü veya sırtüstü olacağım şekilde ilişki yaşıyoduk. Yumurtlama günleri 3 günü böyle değerlendirmiştik bu ay🌹🌹🌹

Ama şu var canım önce kana hcg karışıyor idrara en geç geçiyor. Böyle çok örnek okudum. Ateşime baksana benim kafamı kurcalayan ateşim zaten. Yarın adet günüm eğer bebek yoksa kesinlikle ateşin düşmesi lazım. 22de yumurtam çatladı 14 gün sonra 36. Gün adetin gelmesi lazım. Hiç şaşmaz. Yarın da 36. Gün. Yarınki ateş çok kritik benim için
Evet normalı oyle zaten kuzum yarın beklıyoruz heyecanla o zaman gonlunden gecen olsun inşallah 🙏

Kizlar size birsey sormak istiyorum özür dileyerek bu erkeklerdeki sperm yıllar geçtikçe azalırsa hareketsizlik varsa bu yıllar sonra daha mı yavaş olur acaba biz ilk çocuğumuzu istediğimizde eşime zorla yaptırmıştırdim dr değerlerin iyi biraz hareketlerde yavaşlık var demişti tabi aradan 5 6 yıl geçmiş ben şimdi o sonuçları bulup biraz araştırdım ama pekte bir bilgi bulamadım acaba bundan dolayımi 1 yıldır olmuyor ya ben eşime bi daha test yaptıramam bide o zaman hiç cocuk yoktu şimdi bana bile kiziyor olmuyorsa yapacak bisey yok diyo tedaviye bile karşı onu hiç kabul etmez aklima takıldı bu ya 5 sene içinde iyice yavaşlamis olabilirmi

X