Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ah canım hiç sıkma canını lütfen bittiği gibi çalışmalara devam ☺️ ben de yaklaşık 2 senedir uğraşıyorum ara ara düşüyorum moralim sıfırlanıyor ama sonra kendimi toparlayıp yola devam ediyorum 💪
Çok şükür dediğin gibi yola devam Rabbim hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin kuzum hepimize 🥰🙏

Kızlar ya ayıp olmazda bişey paylaşsam benim her ay adetime son bir hafta kala bir koku hissediyoruz artık eşimde diyor yakında adetin gelecek sanırım diye bugünde aldık zaten biliyorum son hafta ama sizde bunu yaşayan var mı😔

Kızlar ya ayıp olmazda bişey paylaşsam benim her ay adetime son bir hafta kala bir koku hissediyoruz artık eşimde diyor yakında adetin gelecek sanırım diye bugünde aldık zaten biliyorum son hafta ama sizde bunu yaşayan var mı😔
İlk defa böyle bir şey duydum.
Vücudunuzdan mi geliyor koku?

Eklentiler

• 603BD26A-8BD7-4764-8891-1C9163756585.png
    603BD26A-8BD7-4764-8891-1C9163756585.png
    511,7 KB · Görüntüleme: 47
Ben özele gittim ama artık ordada her doktor ilgilenmiyor onu anlıyorum vallahi canımı sıktı🤦🏻‍♀️
Canım bence gideceğin doktoru önceden iyi araştır ben çalıştığı yerlere kadar elime geçebilecek tüm bilgileri ve yorumları karşılaştırıp gidiyorum doktora ve kızlar genel olarak söylüyorum artık özele gitmek lüks değil gerekirse bazı şeylerden fedakarlık yapıp özele gitmek en iyisi. Çok övdükleri için bir devlet doktoruna kontrol olmuştum asla çocuğun olmaz yanlış tedavi görmüşsün dedi ama sonra başka bir doktor buldum ve ilk tedavi ayında gebelik olmuştu yani doktor çok önemli

Canım bence gideceğin doktoru önceden iyi araştır ben çalıştığı yerlere kadar elime geçebilecek tüm bilgileri ve yorumları karşılaştırıp gidiyorum doktora ve kızlar genel olarak söylüyorum artık özele gitmek lüks değil gerekirse bazı şeylerden fedakarlık yapıp özele gitmek en iyisi. Çok övdükleri için bir devlet doktoruna kontrol olmuştum asla çocuğun olmaz yanlış tedavi görmüşsün dedi ama sonra başka bir doktor buldum ve ilk tedavi ayında gebelik olmuştu yani doktor çok önemli
Kesinlikle sana katılıyorum canım enfekyon yüzünden bu ay birkaç doktora muayene olmak zorunda kaldım hiç birinin dediği hiç birini tutmuyor hepsi farklı şeyler söyledi kimi tedavisiz olmaz dedi kimi Yumurtaların çok kaliteli dedi kimi başka bir şey dedi artık kime güveneceğimi şaşırdım

Kendıme yenı bi teşhis koydum yumurta kalıtesızlıgı🤣çünkü bu ay azda degerlendırdıysemde sonucta tam yumurtlama gununu degerlendırmıstım.gecen ayıda degerlendıstım.spermde sorun olduguunu sanmıyorum bı bucuk yıl oncekı degerler gayet iiydi.benımde tahlıl o bu şu hiçbişey cıkmadıggna gore gerıye tek secenek kalıyo.kalıtesız bu yumurtalar🥚🥚🥚🥚.yoksa ordan burdan surdan bıyerden yakalardı arkadas cevremızdekı herkes bebek yapmaya karar verınce dıger ay hamıleyım haberı verıyor.enteresan ya gercekten.dalga gecıyolar resmen😀bu ısın bu kadar zor oldugunu gercekten bılmıyodum ya

Aynen benimde şom 1 gün kalaya kadar kanda bile çıkmamıştı 2,3 varken hersey olabilir hatta er marka gebelik testinin hasssasligi da farklı ben bi markada silik gördüm diğerinde baya ikisi aynı pembe gördüm qyni gün testle ki silik gördüğüm ilk idrardi yani moral bozmak yokmak daha 2 günümüz var
Aynen canım canımı da sıkmıyorum yani varsa çok sevinirim tabi ki ama yoksa asla çok üzmeyeceğim kendimi. Zamanı ne zamansa o zaman olur inşallah 🤲🏻 net iki günüm var yarınki ateşi merak ediyorum. Düşmeye başlarsa ertesi gün gelir zaten

X