Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Olumsuzu bırakın bağıra bağıra kovdu beni kapısı açıktı dışarda millet bana acıyarak baktı psikolojim bozuldu o an eşim beni görünce iyi misin ne oldu dedi olmuşum sapsarı, bir süre donup kalmışım Allaha havale ettim o günü asla unutamam
Annemin lafıyla Allah eksikliklerini göstermesin ama bazıları hiç o saygıyı haketmiyor

Öyle bir görüntü yokta çok yumurtam var yumurtalıklatımda zaten benim kendi doktorum farklı buna enfeksiyon için gitmiştim o bu kadar üstüne düşmemişti bu konunun 6 ay deneyin gelin demişti
Sen kendi doktoruna bir sor kuzum adetlerin düzenlimi gecikme oluyor mu

Ya benimde içim rahat etmedi enfekdiyon için bir doktora gitmiştim bilgi alayım dedim. Ya hayır kötüde olabilir ama direk böyle demesi canımı sıktı yani bana çok kötü tedavisi olmaz gibi yansıttı🤦🏻‍♀️
Bu aptal doktorlar yüzünden morelimiz düşüyor rabbim iyi doktorlara denk getirsin benimde 1kızımvar ikinci çocuğu yedi aydır deniyoruz 3 kimyasal oldum bu gidişimde tüp bebek yap dedi hiç bir kan tahlili test araştırmadan birde kimyasallar seni üzüyorsa çocuk yapma dedi 😒

Ne güzel nasip işte olacağı varsa her olumsuzluğa rağmen yolunu buluyor demekki sağlıkla hayırlısıyla kucağına almakta nasip olsun inşallah 🧿🙏
Çok sağol.Herkesin güzel haberlerini alırız burda sırayla umarım.🙏🏻Özellikle de her ay hayal kırıklığı yaşayan,Yıllarca uğraşan ,yıpranıp yorulanlar var. Umarım kucağınız dolar da çocuk bakımı başlıklarında falan karşılaşırız.🐣

Evet Eminim,çünkü eşim muhtemel ovulasyon günümde ve o hafta şehir dışındaydı.1 hafta sonra tek korunmasız ilşki yaşadık zaten.muhtemelen bnm yumurtlama günüm 1 hafta gecikti ve tam o güne denk geldi. .ovulasyon takibi yapmadım nasıl olsa eşim yok yapamicaz o hafta diye .şans yani denk geldi işte.
Rabbim nasip edince nasıl dizayn ediyor 🥰 bizim için mükemmel örnek oldun 😘 hayırlı olsun sağlıkla kucağına alırsın İnşAllah canım ☺️

Şiddete karşıyım ama bazen dayak yiyen doktora da üzülmüyorum demek ki birisinin kuyruğuna basıyorlar ki sabrı olmayan dövüyor 😔
En güzeli öyle bir doktordan çıktığında kapıda diğer bekleyenlere anlatçan bana böyle böyle yaptı bence gitmeyin falan diye ya da internette ziyaret değerlendirme çıkıyor e nabız da yazcan oraya nette ifşa etçeksin her yere yazcaksın şikayet falan ben öyle bir ikisini yazdım intikam almış gibi keyifli oluyor :KK70:

Bu aptal doktorlar yüzünden morelimiz düşüyor rabbim iyi doktorlara denk getirsin benimde 1kızımvar ikinci çocuğu yedi aydır deniyoruz 3 kimyasal oldum bu gidişimde tüp bebek yap dedi hiç bir kan tahlili test araştırmadan birde kimyasallar seni üzüyorsa çocuk yapma dedi 😒
Üzer tabi üzmemesi acayip bir şey ne bekliyorlar bizden anlamıyorum. 🤦🏻‍♀️Saçmalık ya gerçekten para verip özele gittim bide

Allah razı olsun canım 🤲🏻
Tahmini yumurtlama dan yaklaşık 4-5 gün sonra kasıklarımda bir rahatsızlık vardı ama bu ay ilk Elif psikolojiktir dedim otururken kalkarken yürürken sol kasıkta hep rahatsızlık hissediyordum ve bu günlerde sadece beyaz akıntı gördüm
Onun dışında adet öncesi akıntı dahil hiç belirtim yoktu canım şimdi ise bel ve kasıklarımda çok kasılma var
Mide bulantısı dün ve bugün çok var
Göğüs damarları çok belirgin
Ve ek olarak adet öncesi ara ara sırtım ağrıyordu üşütüyorum zannediyordum
Ayyy canım hamile misin cok sevindimmmm kucagına almak nasip olsun sağlıcaklaaa🤲

En güzeli öyle bir doktordan çıktığında kapıda diğer bekleyenlere anlatçan bana böyle böyle yaptı bence gitmeyin falan diye ya da internette ziyaret değerlendirme çıkıyor e nabız da yazcan oraya nette ifşa etçeksin her yere yazcaksın şikayet falan ben öyle bir ikisini yazdım intikam almış gibi keyifli oluyor :KK70:
Zaten kötüledim ki, yazmak lazım heryere dur yapayım onu da 😂

Kızlar merhaba 18 ocaktan 27 ocağa kadar doğurgan dönem uygulamaya göre ve 23ü de yumurtlama günü gösteriyor. 18inden 27sine kadar 1 dolu 1 boş yumurtlama günü de gün aşırı düşünüyorum mantıklı mı ?
Canım biz bu ay ilk defa denedik adet bittiği günden itibaren yumurtlama haftası bitene kadar gün aşırı değerlendirdik yumurtlama olduğu gün (akşam-sabah) öncesi ver sonrası günler de bir kere ve sonra haftada bir değerlendirdik. Allahın izniyle şuan hamile görünüyorum bir aksilik olmaz ve değerlerim düzenli artarsa 🤲🏻 sana da fikir olsun istedim

X