Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım her sabah aynı saatte yataktan çıkmadan dil altından ateşi ölçüp ff app diye program var oraya kaydediyorsun. Adetten yumurtlamaya kadar senin vücut ateşin oluyor. En düşük ateşten birden yükseldiği o aralıkta yumurtan çatlamış oluyor yumurta çatladıktan sonra adet olana kadar ateşin yüksek seyrediyor. Adet günü ya da adete birkaç gün kala düşerse hamile değilsin ama bat günü ve sonrası hala yüksek seyrederse büyük ihtimalle hamilesin demek oluyor
Hangi marka ateş ölçer bi de canım çok soruyorum ama 🙈

Kendıme yenı bi teşhis koydum yumurta kalıtesızlıgı🤣çünkü bu ay azda degerlendırdıysemde sonucta tam yumurtlama gununu degerlendırmıstım.gecen ayıda degerlendıstım.spermde sorun olduguunu sanmıyorum bı bucuk yıl oncekı degerler gayet iiydi.benımde tahlıl o bu şu hiçbişey cıkmadıggna gore gerıye tek secenek kalıyo.kalıtesız bu yumurtalar🥚🥚🥚🥚.yoksa ordan burdan surdan bıyerden yakalardı arkadas cevremızdekı herkes bebek yapmaya karar verınce dıger ay hamıleyım haberı verıyor.enteresan ya gercekten.dalga gecıyolar resmen😀bu ısın bu kadar zor oldugunu gercekten bılmıyodum ya
Hiç doktorla takip yaptın mı? Yeterli büyüklüğe gelmeden mi çatlıyor acaba?

benim bugün de bikaç nokta şeklinde kahve lekem devam etti ne henüz sökülebildim ne testte bişey çıkıyor migrenim tuttu o da mide bulantısı yapıyor mahvoldum bugün :KK43: geliyorsa gelsin bari de rahat edeyim 😔

Kizlaaarr bugün Instagram da öyle dolaşırken bir doktorun sayfasına denk geldim biliyor musunuz bilmiyorum ama ben böyle şeylere meraklı olduğum için izledim hoşuma da gitti baya 🤭 drdilekozdemir sayfa ismi ileri yaştakilerin polipini miyomunu kistini alırken kiminde rahimoe yumurtaliklarla beraber almak durumunda kalmış rahmin yapısıni falan bir çok şeyi göstermiş ksesiyle dogam birçok bebek de var mucizevi😍 sizde seviyorsanız böyle şeyleri bakın derimm

Kizlaaarr bugün Instagram da öyle dolaşırken bir doktorun sayfasına denk geldim biliyor musunuz bilmiyorum ama ben böyle şeylere meraklı olduğum için izledim hoşuma da gitti baya 🤭 drdilekozdemir sayfa ismi ileri yaştakilerin polipini miyomunu kistini alırken kiminde rahimoe yumurtaliklarla beraber almak durumunda kalmış rahmin yapısıni falan bir çok şeyi göstermiş ksesiyle dogam birçok bebek de var mucizevi😍 sizde seviyorsanız böyle şeyleri bakın derimm
Ben denk gelmiştim gerçekten çok mucizevi yaa 😍😍😍

Kendıme yenı bi teşhis koydum yumurta kalıtesızlıgı🤣çünkü bu ay azda degerlendırdıysemde sonucta tam yumurtlama gununu degerlendırmıstım.gecen ayıda degerlendıstım.spermde sorun olduguunu sanmıyorum bı bucuk yıl oncekı degerler gayet iiydi.benımde tahlıl o bu şu hiçbişey cıkmadıggna gore gerıye tek secenek kalıyo.kalıtesız bu yumurtalar🥚🥚🥚🥚.yoksa ordan burdan surdan bıyerden yakalardı arkadas cevremızdekı herkes bebek yapmaya karar verınce dıger ay hamıleyım haberı verıyor.enteresan ya gercekten.dalga gecıyolar resmen😀bu ısın bu kadar zor oldugunu gercekten bılmıyodum ya
Canim sartlar her iki taraftan uygun olsada hamile kal şansı her ay %20 civarı bir çift için dr söylediği bu sekilde.. tabikide herkes hemencecik hamile kalabilseydi dünya duzeni daha dgisik olurdu misal kiminin ilkler gec oluyor kiminin 2 bazen 1 tane oluyor daha olmuyor herseyin bir zamanı var nasip cidden en guzeli biz her türlü elimizden geleni yapıp nasibimize ve zamana bırakacağız 🥰 birde aklımızdan çıkarabilsek takmasak takip etmesek eminim o ay olacak ama bizler bunu yapamiyoruz 💕 annelik hevesimiz ağır basıyor rabbimde bekletiyorsa guzellesteriyor insallah hayırlı bebeklerimiz olacak allahin izniyle 🤲🏻🌸

Kızlar ya ayıp olmazda bişey paylaşsam benim her ay adetime son bir hafta kala bir koku hissediyoruz artık eşimde diyor yakında adetin gelecek sanırım diye bugünde aldık zaten biliyorum son hafta ama sizde bunu yaşayan var mı😔
Evet bazı kişilerin vücutları koku salıyor özellikle dolmuşta giderken resmen kimin regl olduğunu anlıyorum 😔 sebebi nedir hiç bilmiyorum öğrenirseniz banada haber verin 😂

Canim sartlar her iki taraftan uygun olsada hamile kal şansı her ay %20 civarı bir çift için dr söylediği bu sekilde.. tabikide herkes hemencecik hamile kalabilseydi dünya duzeni daha dgisik olurdu misal kiminin ilkler gec oluyor kiminin 2 bazen 1 tane oluyor daha olmuyor herseyin bir zamanı var nasip cidden en guzeli biz her türlü elimizden geleni yapıp nasibimize ve zamana bırakacağız 🥰 birde aklımızdan çıkarabilsek takmasak takip etmesek eminim o ay olacak ama bizler bunu yapamiyoruz 💕 annelik hevesimiz ağır basıyor rabbimde bekletiyorsa guzellesteriyor insallah hayırlı bebeklerimiz olacak allahin izniyle 🤲🏻🌸
Evet ne guzel demıssın kuzucum🙏💕💕amiiiin inşallah hepimiz çok mutlu olalım 🌸💕

Hiç doktorla takip yaptın mı? Yeterli büyüklüğe gelmeden mi çatlıyor acaba?
Yok kuzum hiç yapmadım.dr um mayısa kadar bırsey yapmaya gerek yok mayıstan sonra gelırsınız dedı eger olmaz ise.sanırım o zaman bakacak dogal seleksıyona bırakmayı tercıh edıyor şuanda.

Eklentiler

• Screenshot_20230114_213417.jpg
    Screenshot_20230114_213417.jpg
    68,2 KB · Görüntüleme: 60
Kızlar yarın da ateşim yüksek çıkarsa 😂
Pazartesi bat. Testlerin pozitife dönme ihtimali artar ateş böyle devam ederse, pat diye düşerse gelir beklenen ama düşmezse 😄😄😄 yarınki ateşi acayip merak ediyorum
Ya o yarı uykulu halle 36.40 gördüğüm anki anlık hüzünleri hiç unutamıyorum😂😂 dilerim son olur benim için. Sen de hiiiç görmezsin🙏🏼

X