Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ben özele gittim ama artık ordada her doktor ilgilenmiyor onu anlıyorum vallahi canımı sıktı🤦🏻‍♀️
Özel olup öyle demesi de saçma olmuş değerleriniz çok kötü değil, ilaçla biraz sporla normale döner diye düşünüyorum

İlişkiden 1 hafta sonra sonuç çıktı gerçekten ben de şaşkınım .laboquick markası
O ilişki olduğuna emin misin peki daha evvelinden olamaz mı
Yani çatlama sonrası oldu diyorsun de mi testle falan teyit ettin mi
(Kendime acaba mı kuracak kadar ışık atıyorum o açıdan , ben de çaylamayı değilde sonrasını değerlendirebilsim çünkü 😂😂)

Bir doktor var diyor bir doktor yok diyor ama galib ağır pko yok ama bir pko var galiba canva
Bir doktor var diyor bir doktor yok diyor ama galib ağır pko yok ama bir pko var galiba canım
Canım banada var gibi geldi ama istersen daha detaylı bir doktora görün canım pko varsa zaten ultrasonda minik minik siyah yuvarlaklar olur etrafında

Sende bebiş var mıydı ne kadar denedin içimi rahatlattın ya canım sağol biraz aslında benimde doktorum prof alanında iyi ama enfeksiyon için yakınlarda bir özele gittim o böyle dedi
Yok canım 10 haftalıktı bebeğimi kaybettim şimdi tekrardan deniyorum daha önce doğal yoldan olmuştu yine olur diye düşünüyorum. Benimde öylesine gittiğim doktor pco görünümü var demişti diğerleri asla böyle bişey demedi o yüzden o adamı çokda önemsemedim

Canım banada var gibi geldi ama istersen daha detaylı bir doktora görün canım pko varsa zaten ultrasonda minik minik siyah yuvarlaklar olur etrafında
Öyle bir görüntü yokta çok yumurtam var yumurtalıklatımda zaten benim kendi doktorum farklı buna enfeksiyon için gitmiştim o bu kadar üstüne düşmemişti bu konunun 6 ay deneyin gelin demişti

Yok canım 10 haftalıktı bebeğimi kaybettim şimdi tekrardan deniyorum daha önce doğal yoldan olmuştu yine olur diye düşünüyorum. Benimde öylesine gittiğim doktor pco görünümü var demişti diğerleri asla böyle bişey demedi o yüzden o adamı çokda önemsemedim
Evet sende gebelik oluşmuş canım gebe kalabiliyorsun demek ki inşallah yakın zamanda bebeişte geliiir bende deniyorum bakalım olacak mı 6 ay deneyin dedi doktorum 2 ay oldu daha

Ben özele gittim ama artık ordada her doktor ilgilenmiyor onu anlıyorum vallahi canımı sıktı🤦🏻‍♀️
Özel hastanelerde eskisi gibi değil.
Düzenli adet görüyorsan şanslısın. 😇
Canını sıkma.
İçin rahat etmediyse başka bir doktora tekrar git bence, bir de devlet Hastanesi'ne görün mesela :)

Merhaba kızlar .Bunu yazdıktan tam 1 ay sonra sanırım hamileyim.ovulasyon tarihinden 1 hafta sonra ilişki olmuştu hiç ama hiç beklemiyordum.Adetime 1 hafta olmasına rağmen test pozitif çıktı.Umarım devam eder gebelik bu kadar erken öğrenmek de iyi değil.Umarım ki herkes yıpranmadan yorulmadan güzel haberleri alır.
Hayırlısı olsun canım bir kan ver bakalım ne aşamada inşallah sağlıkla ilerlesin seninle olsun. ❤

Adetim hep düzenli olur kiloluda değilimdir.bu değerlerle kendiliğinden gebe kalabilirm galiba😂
İlla kilo değil canım mesele vücut dinç oluyor hareket önemli 😊 düzenli sağlıklı beslenme. Bakın bu değerlerim, bu değerler için interfilite dedi bana

Eklentiler

• Screenshot_20230114_160431.jpg
    Screenshot_20230114_160431.jpg
    18,7 KB · Görüntüleme: 48
  • Screenshot_20230114_160401.jpg
    Screenshot_20230114_160401.jpg
    20,9 KB · Görüntüleme: 50
  • Screenshot_20230114_160342.jpg
    Screenshot_20230114_160342.jpg
    17,5 KB · Görüntüleme: 48
Özel hastanelerde eskisi gibi değil.
Düzenli adet görüyorsan şanslısın. 😇
Canını sıkma.
İçin rahat etmediyse başka bir doktora tekrar git bence, bir de devlet Hastanesi'ne görün mesela :)
Devlet hastanesindeki doktor 1 yıl denemeden neden geldin dedi istanhuldayım canım yoğunluktan ilgilenmiyorlar

O ilişki olduğuna emin misin peki daha evvelinden olamaz mı
Yani çatlama sonrası oldu diyorsun de mi testle falan teyit ettin mi
(Kendime acaba mı kuracak kadar ışık atıyorum o açıdan , ben de çaylamayı değilde sonrasını değerlendirebilsim çünkü 😂😂)
Evet Eminim,çünkü eşim muhtemel ovulasyon günümde ve o hafta şehir dışındaydı.1 hafta sonra tek korunmasız ilşki yaşadık zaten.muhtemelen bnm yumurtlama günüm 1 hafta gecikti ve tam o güne denk geldi. .ovulasyon takibi yapmadım nasıl olsa eşim yok yapamicaz o hafta diye .şans yani denk geldi işte.

Evet Eminim,çünkü eşim muhtemel ovulasyon günümde ve o hafta şehir dışındaydı.1 hafta sonra tek korunmasız ilşki yaşadık zaten.muhtemelen bnm yumurtlama günüm 1 hafta gecikti ve tam o güne denk geldi. .ovulasyon takibi yapmadım nasıl olsa eşim yok yapamicaz o hafta diye .şans yani denk geldi işte.
Ne güzel nasip işte olacağı varsa her olumsuzluğa rağmen yolunu buluyor demekki sağlıkla hayırlısıyla kucağına almakta nasip olsun inşallah 🧿🙏

Doktorlar bile birbirini böyle yorumlayabiliyor işte o yüzden ben de tek bir doktorun dediğine asla prim vermem hele de çok olumsuz konuşmalarına
Olumsuzu bırakın bağıra bağıra kovdu beni kapısı açıktı dışarda millet bana acıyarak baktı psikolojim bozuldu o an eşim beni görünce iyi misin ne oldu dedi olmuşum sapsarı, bir süre donup kalmışım Allaha havale ettim o günü asla unutamam

X