Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Öncelikle gözün aydın, sağlıkla gelsin kuzun 🤲🤲🤲sağlık ocağındaki çıkmadı mı 👀 sen şimdi değere takılma artışa bak, benim komşum bat günü erken gebelikle o kadar silik öğrendi ki, düşün öğlen öğrendi 2 gibi akşam 5 gibi kan verdi 6 çıktı sonucu, bu perşembe günü oluyor. 4. Gün Pazartesi verdiği kan sonucu 94. Sen birde battan 2 gün sonra testte silik görüp 4. Gün kan verdin. Bence gayet iyi, bundan sonrası artışın güzel olması 🤰🤰🤰🤰
Allah razı olsun canım 🤲🏻🤲🏻 sağlık ocağı hala çıkmadı inşallah bundan sonra güzel artar
Benimde bu ay yumurtalamadan sonra kasık agrim gecmedi hic insllah psikolojik degildir😔
inşallah canım 🤲🏻 dua edelim bol bol en kısa zamanda güzel haberi alırsın inşallah
Canım saglık ocagında verdıgın cıkmadı anlamadım ben??ıkı sonuc mu var elınde tek sonucmu suanda
Sağlık ocağı hala çıkmadı canımın içi elimde tek sonuç var o da bu
Sağlık ocagında verdiysen p. Tesi muhakkak ver ama özelde verdiysen bugun ver. Çünkü ilkini nerde verdiysen devamını ordan vermen gerekiyor
bu sabah özelde verdiğimin sonucu bu canım yarın mı vereyim aynı yere p. Tesi mi 🫶

Test yaptım bence yok arkadaşlar varsa eğer ya geç çıkacak ya da ateş birden düşecek her iki duruma da hazırladım kendimi hayırlısı olsun inşallah.gölge ile falan uğraşamıcam net bir çizgi görmedikten sonra negatif kabul ediyorum
Aynen benimde şom 1 gün kalaya kadar kanda bile çıkmamıştı 2,3 varken hersey olabilir hatta er marka gebelik testinin hasssasligi da farklı ben bi markada silik gördüm diğerinde baya ikisi aynı pembe gördüm qyni gün testle ki silik gördüğüm ilk idrardi yani moral bozmak yokmak daha 2 günümüz var

Evet canım ilk kan sonucum ama aklıma takılan birşey var olası adetin 4. Günü bu değer çıktı genelde hep ilk gün bu seviyelerde çıkıyor diye okudum burada
Canim değere hic takılma 2 gün sonra 2 kati artıyorsa sağlıkla ilerler allahin izniyle oğlum 45 gibi değerle öğrendim sıkma canını rahat ol 🌸

Bunu da sabah özelde verdim canım burada devam ederim inşallah ki karşılaştırabilelim 😁😁

Allah razı olsun canım 🤲🏻🤲🏻 sağlık ocağı hala çıkmadı inşallah bundan sonra güzel artar

inşallah canım 🤲🏻 dua edelim bol bol en kısa zamanda güzel haberi alırsın inşallah

bu sabah özelde verdiğimin sonucu bu canım yarın mı vereyim aynı yere p. Tesi mi 🫶
2 günde bir ver canım p tesi ver

Merhabalarrr. 7 yıl aradan sonra ben de çocuk yapmaya karar verdim, hadi bakalım başlıyoruz. Beni yazar msıınız SAT: 18 Kasım BAT: 20 Aralık
Merhaba kızlar .Bunu yazdıktan tam 1 ay sonra sanırım hamileyim.ovulasyon tarihinden 1 hafta sonra ilişki olmuştu hiç ama hiç beklemiyordum.Adetime 1 hafta olmasına rağmen test pozitif çıktı.Umarım devam eder gebelik bu kadar erken öğrenmek de iyi değil.Umarım ki herkes yıpranmadan yorulmadan güzel haberleri alır.

Eklentiler

• BDF24BCB-970C-4F15-915B-58BB0746671A.jpeg
    BDF24BCB-970C-4F15-915B-58BB0746671A.jpeg
    127,4 KB · Görüntüleme: 66
Ya her şey iyi güzel hoş da acaba sebep ney eşim de bir sperm testi verseydi bir türlü veremedi. Şubatta da olmazsa artık doktora gideceğiz bakalım sonraki aşama ne olur doktor söyler artık. 2 güne belli olur. Hayırlısı olsun inşallah canım duanı eksik etme 🤲🏻
Ne zamandır deniyorsunuz ki?

Aynı yer ve saatte 2 gün sonra ver sonra kafa karışıklığı oluyor

Ya her şey iyi güzel hoş da acaba sebep ney eşim de bir sperm testi verseydi bir türlü veremedi. Şubatta da olmazsa artık doktora gideceğiz bakalım sonraki aşama ne olur doktor söyler artık. 2 güne belli olur. Hayırlısı olsun inşallah canım duanı eksik etme 🤲🏻
Bizim sperm testine kadar normal hersey polikistik olduğu için mi bilmiyorum bu ayda yok sağlık olsun 😔

Merhaba kızlar .Bunu yazdıktan tam 1 ay sonra sanırım hamileyim.ovulasyon tarihinden 1 hafta sonra ilişki olmuştu hiç ama hiç beklemiyordum.Adetime 1 hafta olmasına rağmen test pozitif çıktı.Umarım devam eder gebelik bu kadar erken öğrenmek de iyi değil.Umarım ki herkes yıpranmadan yorulmadan güzel haberleri alır.
Hayırlı olsun inş 🤩
Bata kaç gün var
İnşallah sağlıkla ilerler🙏

Kızlar enfeksiyon için doktora gittim enfeksiyonum hala devam ediyormuş gitmişken genel bir muayenemi olayım dedim hormonların kötü bebek olmayabilir dedi canım sıkıldı buraya yazsam genel bir yorum yapabilir miyiz:KK43:
Fsh:6.19
Lh:6.66
Amh:5.74
Testesteron:0.09
Prolaktin:15
Estradiol:78
Dheaso4:45
Regl 3. Gün vermiştim ekim ayında bir önceki doktor bu kadar ciddi komuşmamıştı. Direk klomen vermek istedi. Ultrasondada çok yumurtam olsuğunu söyledi kusura bakmayın uzun oldu:KK43:

X