Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar dün keşke kimyasal olsa diyen kadını aklımdan çıkaramıyorum çünkü aklım almıyor. Bir önceki günde kadının biri konu açmış. 6 yaşındaki kızının kedilere alerjisi varmış, ikisini aynı evde bulundurmaması gerektiği için çocuğu boşandığı kocasına göndermiş. Kedimi vazgeçemeyecek kadar çok seviyorum diyor.
Bu insanlara kadınlara n’oluyo acaba? Bu kadar isteyenler olarak şükrettim bizlere, rabbimin mucizesinin kıymetini hala biliyoruz.
Gitgide azalıyor sanki evlada verilen kıymet. Hani denir ya mahşerde anne, karnındaki çocuğu bile düşünmeyecek diye, bende imkansız gözüyle bakardım bu cümleye. Demek ki böyle oluyormuş.
Kimyasal olmuş. Az önce baktım da beta değeri düşmüş

Sadece adetten sonraki günün ateşinden emin değilim çok uyuyup uyandım o gün
Anlamadım valla canım ya
Benim annemin böyleymiş pik ve bi saat içinde çatlama oluyormuş o yüzden beni yapmaya baya uğraşmışlar 😅 doktor her gün yumurta bakıyordu diyor eve yollamış hadi şimdi diye. Heralde bana geçti ondan
Yok kuzum benimki yanlış alarmdı ateşte değişmedi cumartesi pik olacak benimki

Ben de elendim sayılır bata daha var ama grip ve sinüzitten dolayı tam yumurtlama haftamda ilaç kullanmak zorunda kaldım haliyle korundum,artık öbür aya inşallah diyelim,bebek düşünmek bile teferrüatlı bir işmiş.2 aydır bu şekilde erteliyorum maske takmama rağmen grip yakamı bırakmıyor :KK43:
Çok geçmiş olsun canım İnşAllah bir an evvel sağlığına kavuşursun ☺️ Şu an önemli olan senin sağlığın

Eminim kuzum ateş takibi akıntı takibi gerçi bu ay çok enteresan bir yumurtlama sürecim olmuştu ama bakalım😅
Ya bana ne demeli dögümün 19. Günü daha yumurtlama yok takibe devam pazartesi yine gidecem büyümüş olırsa çatlatma ignesi o zamana kadar da adetime 1 hafta kalıyor nasıl olacak anlamadım. Sende de mi geç yumurtlama oldu bu ay

Kızlar tablolara genel olarak bakıyorumda , yumurtalama sonrası tabloda hıc carpı yok saloyormusunuz yoksa artık gectı dıyıp ısaretlemıyormusunuz 😂
Ben doktor takibindeyim canım daha yumurta 11mm di salı günü ama 2 günğ geçirmeden ilişki olmasına dikkat etmeye çalışıyorum

Kızlarr Bata 6 gün var ama ben bugün çok heyecanlı uyandığım için o gazla gidip kan verdim sizce varsa belli olur mu yaa 😄😄😄

kızlar selam nasılsınız bende aranıza geldim 4 aydır korunmasız ilişki yaşıyoruz bu ay 5 oldu hala gebelik oluşmadı doktor kontorlleri de normal sadece eşim gitmedi doktora 1 yıl olmadığı için benimle anlamsız bir direnme yaşıyor nerde yanlış yapıyorum bilmiyorum ama bir an önce bende bu duyguyu yaşamak istiyorum. siz neler yapıyorsunuz öneriniz var mı

Kuzummmmm uçuklu anneeee ahhahaha gölge görüyorum Allahım umut hiç bitmesin işte dün negatifti bugün gölge var hayırla sağlıkla yükselsin inşallah 🤲🏻🤲🏻🤲🏻🥰
Yaa♥️ evet umut hiç bitmesin canım arkadaşım 10 ocak Bat idi. Bugün 12 şimdi sağlıkocağında kan ve idrar testi yapıldı yarın çıkacak inşallah

X