Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kizlar yarin cuma, tehlikenin farkinda misiniz? 🤔
Hiç gelmeyecek zannederken geldi ☺️ Bugün bi umudum kırıldı benim ya nedense ☺️ Yarın 10. Gün olacak olsada çıkması için erken sanki. Önceki gebeliğimde 12.gün kanda 41 çıkmıştı. 10.gün kaset testte bir şey çıkacağını sanmıyorum ama artık test yapmamaya dayanamıyorum ☺️

Hiç gelmeyecek zannederken geldi ☺️ Bugün bi umudum kırıldı benim ya nedense ☺️ Yarın 10. Gün olacak olsada çıkması için erken sanki. Önceki gebeliğimde 12.gün kanda 41 çıkmıştı. 10.gün kaset testte bir şey çıkacağını sanmıyorum ama artık test yapmamaya dayanamıyorum ☺️
Benim de pek umudum yok. Benim bat 17 ocak, ama ovulasyon testine gore pik 2 ocakta oldu. Test partisine o kadar davet edildik. Davete icabet etmek gerekir diye patlaticam bi erken gebelik testi 🤪

sekerler normalde bende aşırı pms belırtılerı olurdu bu ay ne gogus sısmesı agrıması sıvılce vucutta sıslık bas agrısı vs olmad,vıtamın hormonları duzenlıyor galıba mıgrenım bıle bırkez oldu bu ay.dr a soracam ıcındekı vıtamınler mıgrenede ıyı geldı saka gıbı :KK70: kendımı daha dınc hıssedıyorum gercekten.mıgrenı olanlar degerlendırsın. ıcınde selenyum her cesit b vıtamını d vıtamını magnezyum koenzım q10 astaksantın inositol cesıtlerı var.(yumurtların sayısını artırır dıye korkumdan ıkı gunde bır ıcıyorum bu arada)

Bu kadar ısrara direnmek vaaay be :KK54:
Valla aşırı heyecanlıyım aşırı merak ediyorum hiçbir belirtim yok sadece hiç uçuk çıkmaz uçuklandım ondan bile medet umuyorum 😂 başka hiç belirtim yok dediğim gibi. Hissetmiyorum da. Ama yine de merak ediyorum olur mu acaba diyorum yarın sabahı iple çekiyorum dua edin nolur

Valla aşırı heyecanlıyım aşırı merak ediyorum hiçbir belirtim yok sadece hiç uçuk çıkmaz uçuklandım ondan bile medet umuyorum 😂 başka hiç belirtim yok dediğim gibi. Hissetmiyorum da. Ama yine de merak ediyorum olur mu acaba diyorum yarın sabahı iple çekiyorum dua edin nolur
İnşAllah hayırlısıyla pozitif pembe çizgili bir sonuç çıkar 🤲🏻 Bu uçuklar boşa çıkmadı 😂

X