Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
2 gün sonra bat olacak gecikme öyle başlayacak 26-27 günde oluyorum genelde bugün 25. Gün geciktiğinde 31 gün birinde de 34 günü gördüm yılda 2-3 kere den fazla olmuyor gecikme canım
Bakalım canım ne olacağı belli olmaz. Geçen arkadaş regl oldu ama hamileymiş. Önceden regl olana kadar umut var derdik artık regl olsakta var

Üzmez mi ben 2. Eşiym ilkinden oğlu var maalesef diycem çünkü o duyguyu tattığı için şeyinde değil afedersin nerdeyse diycem takmalı çıkarmalı olsa bırak ben kendi işimi göreyim o dereceyiz

Kızlar merhaba
Benim bir sorum olacaktı
Ovülasyon testinde piki gördüğümüzde mi yumurta çatlamış demek yoksa bir gün sonra gördüğümüz silik testte mi çatlamış demek. Açıkcası hangi günü değerlendirmem gerekiyordu bana bir akıl verir misiniz, resimlerini de atıyorum. Sanırım kaçırdım malesef biz sadece 7. Günü değerlendirebildik

Eklentiler

• 2EA599E6-3178-40F2-B5D5-1A0686E26165.jpeg
    152,3 KB · Görüntüleme: 58
Bakalım canım ne olacağı belli olmaz. Geçen arkadaş regl oldu ama hamileymiş. Önceden regl olana kadar umut var derdik artık regl olsakta var
AA gerçekten mi bir kaç defa bende belki yerleşmedir diye umutlanıyordum ama hep regldi baya baya adet gibi mi gelmiş peki canım bu arada sana hiç sormadım senin bebiş var mı ilk mi deniyorsun

9.gün çatlama olmuş canım. Keşke bir dolu bir boş şekilde devam etseydiniz. Yine de nasip olacaksa olur 7.gündeki ilişkiden

İnşallah hiç yıpranmadan hayırlıysa hemencik kavuşursun yavruna.inanki zor bazı an geliyo umut doluyo bazı an içine bi karanlık çöküyo.yaşama çok isterim hersey gönlünce olsun

Haklısın canım normalde cok pozitifimdir herseye gülerim o anda bişey deyip gülüyorum geçiştiriyorum.burda içimi döküyorum bende

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…