Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bu yorgunum demeleri üzmüyor mu sizi? Sanki biz istiyoruz tek başımıza çocuğu. Görev gibi darlama demeye başladı ilk denememizden. Heves istek olmayınca kocamda, benim hiç hevesin kalmıyor oturup ağlıyorum. Bi bize mi heyecanlı bu yumurtlama günleri
Canim inan ki çocuk iki taraflı istemeyince zor oluyor. Eşim hazır olmadan ben hiç denemek istemedim çünkü ufak bı isteksizligi beni de oraya itecekti. İki taraftan biri hazır değilse ertelemekte fayda var derim. Üzme tatlı canını😌

Ben kendimi hiç hamile hissetmiyorum ya 🤣 gecen ay hıssedıyodum degıldım belkı tam tersı olmustur bu ay 🤣 yaa az once aşırı sınırım bozuldu eşim aile şirketinde.kendı ıslerı babası kardesı ve kendı.çocuk yapmaya karar verdıgımızden berı pazarlama işini üstlenecegı tuttu hergun soguklarda orda burda ilçelerde.sonra aksam gelınce yorgunum dıyıp duruyor :KK43: kardeşin gıtsın dedım ya bı kac ay çocuk yapamıcaz bunların yuzunden.erkekler ne saf varya.hep daha fazla calısan aıleyı dusunen bırı cıkıyor aradan,dıgerıde hayta oluyor.ama hayatı yasayanda hep hayta olan işte..valla en kotu babasıyla konuscam acık acık.torun ıstıyosan işlerı ortak bölüştür yoksa göremiceksin torun dıycem 🤣🤣
Yürü bee 😍

Arkadaşlar bu süreçte başımız ağrıdığında falan p*rol adlı ağrı kesiciyi almak sıkıntı yaratır mı acaba? ( İlaç ismi vermek yasaksa diye kodlayarak yazdım).

aşırı doluyum adet de yaklaştığından heralde girdiğim her ortamda konu hep aynı kötü niyetli demiyo kimse ama sürekli cocuk konusunda akıl veriyolar kendimi noksan hissediyorum😢 adet olsam da doktora gitsem biran önce diyorum bi yanımda hiç hissetmeme rağmen keşke bi mucize olsa da test pozitif cıksa diyorm ama biliyorum adet günü yine oturup ağlıcam😔 şu süreci düzgün psikolojiyle atlatırım inşallah
Kalk uzaklaş tepkini koy canım. Ne düşünürlerse düşünsünler. Buna benzer çok defa mesaj yazdım belki denk geldin. Tepki göstermedikçe tek üzülen sen olacaksın ve asla hatalarını anlamayıp devam edecekler

X