Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
AA gerçekten mi bir kaç defa bende belki yerleşmedir diye umutlanıyordum ama hep regldi baya baya adet gibi mi gelmiş peki canım bu arada sana hiç sormadım senin bebiş var mı ilk mi deniyorsun
Aynen baya pıhtılı regl gibi olmuş Nasip olunca oluyor işte.
Benim bir tane cennette oğlum var 6 ay önce doğum zamanı gitti. Kardeşi nasip olur inşAllah Senin var mı ilk mi olacak?

Haklısın canım bu düşünce yıprattıkça geçen zamanın da kıymetini bilemiyorum evliliğiminde belki en güzel zamanları boşa gidiyo.Allah hepimizin yüreğine hep ferahlık versin

Aaa sen neden taşınıyorsun kuzum valla buraya tıkılıp kaldım doğru düzgün hastane yok doktor yok hsg için Erzurum’a gittin düşünün çok sıkıcı
Canim benim atamam oldu, ondan tasinacagim.
Ben şu an ile 2 saat uzaklıkta bir ilçede yaşıyorum, burda da her imkan yoktu.
Şimdi ile 1 saat uzakta bir ilçeye tasiniyorum, orda merkeze gidip gelmek daha kolay olacak.
Ama bu sefer de çalışmaya başlayacağım, bir şekilde izin alıp merkezde iyi bir hastaneye gidip ciddi bir tedaviye başlamam gerek artık.

Belirtin var mi canım
Öyle ağrısı sızısı olan biri değilim adetlerim rahat geçer benim ama yumurtlama zamanından birkaç gün sonra kasıklarımda ara ara bişeyler hissediyorum küçük rahatsızlıklar en fazla1 hafta kadar devam etti sonra geçti diye ümidimi kestim şimdi reglim geçtiğinden beri otururken kalkarken yine kasıklarımda acı var, sırtım ağrıyor bir haftadır üst kısımlar ve şuanda belim ağrıyor saniyelik midem bulanıyor sonra hiç olmamış gibi geçiyor ( bu 2-3 gündür var)
normalde döngüm 29-33 olur enn geç 34 olur geçtiğini görmedim ama şuan 36. Gün yarın sağlık ocağına gitmeyi düşünüyorum sence ne yapayım

Yok kuzum ya bence test hatalıydı o yüzden

Bencede testten ya bozuktu bu test
Elimde tonla test var baksanıza pikten sonra bi kaç saat arayla yine yaptım yok silikleşiyor gibi

Eklentiler

• EC3E373E-4F4D-4ADB-9195-C2360DCF0CDF.jpeg
    56,2 KB · Görüntüleme: 40
  • 3B070892-28B1-4A06-B556-9AA8F01C0E05.jpeg
    66 KB · Görüntüleme: 39
Ya 18 aydır erteliyoruz işte bu ay kendisi istedi. Evdede mesai yapayım diyor şimdi de

Bende hastaneye gidip bi kan testi ver sabahtan öğlene hemen cikiyor kan testi kesin garanti belli olur

Kizlar yumurta catladiktan 3 gün sonra kasıklarinizda batma oldu mu hiç
Benim pike doğru ağrım başlıyor hangi yumurtalıktaysa 3-4 gün sürüyor o ara anlıyorum işte diyorum geliyo. Bu ay ilk kez testle takip ettik gerçekten öyleymiş çatlamayı bilmem ama yumurta büyürken pik gelirken geçerken ağrıyor

Evet o bende de oluyor ama bu sefer catladiktan sonra da devam etti bu ay ekstra jelde kullanmistim ınsllah fayda eder

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…