Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Benimki de 18 Ocak.bu cilt kuruması fln normal mi acaba biz mi çok anlam yüklüyoruz Benim bir kaybım var o yüzden çok yükselemiyorum korkuyorum
Benimde 2 kaybım var birisini şubat 2022 de 11 haftalıkken kürtaj olmak zorunda kaldım digerini Ekim'de kaybettim 25 haftalıkken yürek yangınımı tarif bile edemem o yüzden en kücük umuda sarılıyorum ve inanıyorum ki Allah'ım dualarımızı kabul edecek 18 inde hastalanmayacağız inşallah ve güzel haberlerle gelicez burayaa

Yok yok bende 7 aydır ovulasyon testi kullanıyorum her ayda pik gördüm...ama 2 ay önce kimyasal gebelik yaşamıştım.. onun dışında gebelik oluşmamıştı.. bende acaba eşimde veya bende farklı bir sıkıntımı var diye düşünüyodum.. ama herşeyin bir zamanı var demekki.. siz yinede hormonlarınıza felan baktırın, polip kist varmı öğrenin.. bir sıkıntı yoktur inşallah.. denemeye devam edin..

Teşekkür ederim canım sağlıkla kucağına al miniğini hormonlarım normal şuan herhangi bir kist yok ama daha beklemedeyiz hsg cekmek için gerçi 2 yıl endometriozis tedavisi gördüm şimdi bende mücizemi bekliyorum Amin

Amin canım.. darısı isteyen herkesin başına Sen elinden geleni yap ..Allahın izniyle en yakın zamanda bu güzel duyguyu tadacaksın.. buna inan

Safransari destinesiaa kizlar ne durumdasiniz? Tummm belirtilerim var ama ilk kez bu kadar net fakat tesler negatif bugun baya adet agrim basladi ben aksama olurum sanirim
Ben adetimi bekliyorum kuzucum. Adet ateşim henüz gelmedi. Yarın adet olurum gibi en olmadı 13ünde. Kasıklarımda ağrı batma şeklinde var ama zannetmiyorum. Yine de Allahtan ümit kesilmez

Amin canım.. darısı isteyen herkesin başına Sen elinden geleni yap ..Allahın izniyle en yakın zamanda bu güzel duyguyu tadacaksın.. buna inan
Amiiin o kadar gönülden diyorum ki bana tez zamanda ben yaşarım inşallah hamişlerin duası kabul olurmuşÇok teşekkür ederim canım benim

Ben adetimi bekliyorum kuzucum. Adet ateşim henüz gelmedi. Yarın adet olurum gibi en olmadı 13ünde. Kasıklarımda ağrı batma şeklinde var ama zannetmiyorum. Yine de Allahtan ümit kesilmez
Bende 5-6 gun once asiri kasik agrisi cektim bir sag bir sola batmalar oldu hafif leke oldu ama testlerde olsaydi cikardi umutlandirdi beni simdide adet olacak gibi agrim var

Bizim evde grip sonunda bende oldum grip falan dinlemedim hadi dedim nasıl sa burnun akıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…