Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Amiiiin canım benim İnşAllah

Ben kullandım bu ay kurtulamadığım bir enfeksiyon döngüsüne düştüm hala devam ediyor ctesi yine doktora gidecrğim jel etkiledi mi bilmiyorum ama belkide vardı enfeksiyon bu gidişimde doktorada soracagım
Hadi ya enfeksiyon bir ara bende de çok oluyodu nedenini bilmiyorum ama toz bi ilaç içerdim surekli bayadir olmuyodu ama 2 gundur yanma var bendede dünde iliskiden sonra cok yanma ve acı yaşadım enfeksiyondan şüpheleniyorum bende

Demek ki bu ay çabalasanda olmayacaktı veya hayırlı değildi öyle düşünme Bu süreçte biraz kendine vakit ayır.yapabilirsen gebelik düşüncesinden uzaklaşmaya çalış Başka çocuğun varsa onunla hiç yapmadığınız şeyler yapın. Bu moddan çıkmak senin elinde

Bende de 2 gündür duştan sonra oluyor ama pul pul hep ,çok sıcak yıkanıyorum ondan oldu diye düşünüyordum şimdi bunu görünce çok sevindimm hayırlısı olsun insallahh
Bende de bir iki gündür burun kenarları dökülüyordu sık sık ağlıyorum ondan diye düşündüm.gece yatmadan nemlendirici sürdüğüm halde sabah kalkınca burun ve dudak çevrem pul pul olmuş. Su içmeye de dikkat ederim o yüzden umutlandım Geçen aylardaki belirtilerin yanında bu hiç bir şey. O zaman regl oldum yine olurum diye kendimi frenliyorum

Unutmaya çalışıyorum ama sanki birseyler hep ters gidiyo dun uyusmazlik ignesi için yatırdılar beni geç kalmışsın niye gelmedin insallah kana karışmamistir dediler o kadar moralim bozulduki surekli yazı filan okuyorum bide şimdi bu iğneyi olmadım diye bisey olursa falan düşünceleri dunden beri buna taktım ben tam unutayım diyorum başka bir sıkıntı karşıma çıkıyor neyse diyorum başka dr da 1 düşük daha olursa araştırılmasımi lazjmmis ne iyice korkmaya başladım aslinda bu uzak kalmak iyi gelecek eşimede yükleniyorum

Kaçıncı döngüdesin canım? Ben de öyle düşündüm bir kere 23. Gün gördüm pozitif

Ya bir yerde umutlanmamak iyi sonuç istediğimiz gibi olmayınca üzülüyoruz ama her zaman pozitif enerji gondermeliyiz bence sonuçta hastalanınca elbet üzüleceğiz çünkü ne kadar değilim desek bile içten içe hep bir umut oluyor varsın hamile olmasak bile o güne kadar hep var diye düşünelim

Kendini rahatlatman gerekiyor bence. Hayat bazen böyle oluyor sanki her şey üst üste geliyor gibi oluyor. Of demeden hamdolsun diyerek yolumuza devam edince o günler geride kalıyor. Seni de daraltan bunaltan ne varsa geride kalacak. Bu ay kendine izin ver. Sadece iyi olacağım, mutluyum huzurluyum de. Şu an hastanede mi yatıyorsun canım?

Kız beni gaza getirme sonra çöküşüm fena oluyor

Yüreği güzel kadınlar .. arada yazsamda sizin konusmalarınızı hep okuyorum . Rabbim hiç birinizin kucağını boş bırakmasın. Tez vakitte evlatlarınıZın haberlerini alın inşaallah İnşaallah kimyasaldır diye bir cümle kuran arkadaşımızı kınıyorum. Çünkü ben ekım ayında kımyasal gecırdıgımde neler yasadıgımı , hüngür hüngür ağlamalarımı, allaha yakarışlarımı bilirim .. Bende size umut olayım diye yazıyorum. Betanız 5 ın altında cıktıgında umudunuzu kaybedıp adet sokturucu ıcmeyın , ılac kullanmayın .. 1.3 betayı gordugumde hissediyordum o benımle dedım .. şimdi sizden bolca dua beklıyorum ve sanırım artık eylul annelerıne transfer oluyorum kullanıcı adımı degıstım tanıyamayanlar vardır mia3537 idi eskı kullanıcı adım .. siz cok ıyı ınsanlarsınız dualarımda olacaksınız sızde dualarınızda bebıgımın Sağlıklı olmasını eksık etmeyın

Eklentiler

• 99B0C3E2-0F83-47C2-9DDB-621F4863ABBC.jpeg
    139,8 KB · Görüntüleme: 52
Kız beni gaza getirme sonra çöküşüm fena oluyor
Şuan umutsuzum yok desen bile içten içe ya varsa diyosun ve yine heyecanla bekliyosun ki zaten Benim bat 18 Ocak ben evde kocama diyorum ben hamileyim ya bak kesin oooo hemde nasıl hamileyim diyorum
Dışa vurmasam bile zaten içten içe düşünüyorum napıyım varmış gibi düşüneyim belki gelir

Yok canım igne için bir prosedür müş yatış veriliyor devlet karşılaması için bi kac saat yatıyoruz dosya filan yapılıyor ben igne için gec kalmisim biraz kızdilar düştükten sonra 72 saat içinde olmalıymış yoksa anneye antikor geçiyormuş filan dediler ben cok küçük değerler olduğu için tahmin edemedim her doktor ayrı test istiyor esimin sinirlendiği zaten bizde bu uyuşmazlık var bari e nabiza girsinler her gelen testi yeniliyor kollarımda yer yok bide zaten değer artacak mi diye hergun kan aldılar yoruldum bu ay

Ben kullandım bu ay kurtulamadığım bir enfeksiyon döngüsüne düştüm hala devam ediyor ctesi yine doktora gidecrğim jel etkiledi mi bilmiyorum ama belkide vardı enfeksiyon bu gidişimde doktorada soracagım
kaşıntı akıntı tahriş mi var belirti olarak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…