Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Çok üzüldüm inşAllah bize mutluluk verir bu ay

Tam geçti dedim mantar belası sardı birde başımı şimdi tekrardan gideceğim ilişkide yanma varsa olabilir evet bende çok sık yaşıyordum ya hiç aklıma gelmedi
canım direk eczane git söyle ilaç versin adını unuttum içinde iki tablet oluyor birini bir hafta diğerini bir hafta içiyorsun bende de mantar olmuştu ve tam yumurtlama zamanında o ay gitmişti

Bende bilemedim doktorlar önermiyor yazmış yoruma biri evet aslında kayganlaştırıvı veya başka bir yağ bile önerilmiyor şu jele kafam basmadı kullananlar yorum güncellerse denenebilir

Bende bilemedim doktorlar önermiyor yazmış yoruma biri evet aslında kayganlaştırıvı veya başka bir yağ bile önerilmiyor şu jele kafam basmadı kullananlar yorum güncellerse denenebilir
Kullanan bi arkadaş yazmış hamile kalmış ama genel anlamda çok bilmiyorum kullanıp olumlu sonuç alanlar çok mu az mı

Kizlar bugün doktor eşime klomen verdi üç ay kullan dedi bir de bı beslenme önerisi vermiş onu çekip sizlere de atayım belki eslerinize yedirmek istersiniz ayrıca sizlerin da yumurta oluşumuna kesinlikle fayda edecek şeyler biz bu ay korunuyoruz ben diğer ay kendim de kullanmaya başlayacağım hayırlı sağlıklı evlatlarımız olsun inşallah imagination forever

Kızlar bi sorum var cevaplarsanız çok sevinirim. Doktorlar hergün ilişki iyi değil diyor. 1 dolu 1 boş olayını burda okumuştum bu şekilde hamile kalan var mı aranızda ? Bide hangi günden itibaren 1 dolu 1 boş adet bitikten sonra mı yumurtlamada mı ?

Eklentiler

• IMG20230111135403.jpg
    58,1 KB · Görüntüleme: 87
  • IMG20230111135350.jpg
    99,4 KB · Görüntüleme: 109
Hosgeldın bıtanemmmm inşallah en kısa zamanfa guzel haberı alcaksın emınım ben canım benımmm

canım benim doktorum bir dolu bir boş yap dedi. çatlatma iğnesi yaptım iğneyi yaptıktan sonra 36 saat sonra birliktelik dedi ve bir hafta bir dolu bir boş devam edin dedi. çok şükür şuan hamileyim

canım direk eczane git söyle ilaç versin adını unuttum içinde iki tablet oluyor birini bir hafta diğerini bir hafta içiyorsun bende de mantar olmuştu ve tam yumurtlama zamanında o ay gitmişti
bende mantarla uğraşyıryom ya ekim ayında fitil ve o haptan kullandm tam geçti dedim ne güzel ara ara tekrarlıyor1 haftadr falan kaşıntı akıntı yoktu iki gündür gene oldu olmadı gidicem bakalm doktora

Hosgeldın bıtanemmmm inşallah en kısa zamanfa guzel haberı alcaksın emınım ben canım benımmm
Bende umitliyim inşallah kuzum ay kız bizim evde de tatlı çikolata çok tüketiliyor eşimle birlikte bende bırakacağım onları tüketmeyi napalim artık bu yolda her şey mübah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…