Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar tansiyon düşüklüğü de belirti sayılır mı? az önce ölçtürdüm 10/6 çıktı. Adeti bekliyorum ama belki beklemediğim bir güzellikle karşılaşırım diye umut ediyorum hep
Bende senden hep boyle bır guzellık beklıyorum yaa nedense hıc adet olcakmıssın gıbı gelmıyoryarın bı test daha patlat kuzucum.çatlama tam ne zaman oldu bılemedıgımız ıcın

Kızlar tansiyon düşüklüğü de belirti sayılır mı? az önce ölçtürdüm 10/6 çıktı. Adeti bekliyorum ama belki beklemediğim bir güzellikle karşılaşırım diye umut ediyorum hep
Dönüp dolaşıp muhteşem yüzyıl izlerim. Hep bir bayılıp öğreniyorlar gebeliği tansiyonları düşüyor İnşAllah öyledir

Bende senden hep boyle bır guzellık beklıyorum yaa nedense hıc adet olcakmıssın gıbı gelmıyoryarın bı test daha patlat kuzucum.çatlama tam ne zaman oldu bılemedıgımız ıcın
Çatlama 30unun gecesi oldu aslında bebeğim. İnşallah o güzel kalbinden geçenler gerçek olur sen de ben de hamiş oluruz. Burdaki herkesi hamile görmek istiyorum. Adeti bekliyorum ama dilerim hamileyimdir hepimiz için dua ediyorum AMİN

evet canım ben 11 haftalıgım ilk günden beri tansiyonum yerlerde dün 8/5 'ti

Kızlar günaydın bugün Ovitrelle 11. Gün. 2. Foto bugüne ait reglıme 4 gün var aynı adet agrısı çekiyorum. 11.günden sonra Pozıtıfe donenlerın belirtisi nasıldı acaba

Eklentiler

• 59F2B1BD-26F6-4FDB-9327-076F78386A06.jpeg
    151 KB · Görüntüleme: 73
  • 3FBF6910-F024-40E1-87D6-E4E689DD5359.jpeg
    143,4 KB · Görüntüleme: 65
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…