Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ya her zaman bulamıyorum bardak😂😂😂 geçen ay biri kendi poşetine yapıp öyle baktığını söylemişti bi kere onu yaptım ama diğeri daha pratik geliyor bana kaset testler😂😂
Kaseti nasıl yapıyorsun bardaksız ☺️ Vallahi merak ettim. Bende metrelik plastik bardak almıştım ucuzlukta satılıyor ya. Test için iyi oluyor

Kaseti nasıl yapıyorsun bardaksız ☺️ Vallahi merak ettim. Bende metrelik plastik bardak almıştım ucuzlukta satılıyor ya. Test için iyi oluyor
Söylerim ama gülmeyin hahzhahzha o aparat var ya hani çişi çekme aparatı. Onla çişi havada yakalıyorum😂😂😂😂😂😂😂😂 o şekilde yapıyorum artık profesyonelleştim onla temiz hallediyorum😂😂

Bende duydum bu jeli ama acaba zararı olurmu diye düşünmüyor değilim siz kullandinizmi memnunmusunuz
Ben kullandım bu ay kurtulamadığım bir enfeksiyon döngüsüne düştüm hala devam ediyor ctesi yine doktora gidecrğim jel etkiledi mi bilmiyorum ama belkide vardı enfeksiyon bu gidişimde doktorada soracagım

Sen de en iyisini yaptın inan bana 💞 bi çizginin o tam aksi yönünde biz tam aksi yönündeyiz o yüzden birbirimize objektif bakmamız imkansız. Tabi onun sorduğu yer yanlış. Biz burda evlat sahibi olmak için birbirimize destek olan, öğrendiği ne varsa paylaşan insanlarız. İnanıyorum en kısa zamanda sağlıkla kucağımıza alacağız evlatlarımızı🙏💞💞
Kızlar aynı yolda olduğum, aynı pencereden baktığım herkese cevap olsun. Burada hamile kalıp düşük yapan yaralar, doğum yapıp ölen yavrucaklar, daha hiç çocuğu olmayan ve olsun diye dualar eden kadınlar, evlat bakmaya gücü yetip 2 yi 3 ü deneyen anneler var. Hiç yakışı kalmadı yüreğim sıkıştı okurken inşallah kimyasaldır yazısını. Rabbim böyle sınava soktu bu grubu, kim ne isterse o dersi çıkarsın. Allahım el açmış bekleyen herkesin yüreğini ısıtsın inşallah çok aratmadan tez vakitte. Herkesin gönlüne göre olsun, kişiye göre zamansız yada istemediği bir gebelik dahi olsa Allahın verdiği canın bir sebebi vardır. Rabbim bizleride duysun geri çevirmesin dualarımızı inşallah. 🤲💐

Gunaydın kızlar bugün daha mı belli sanki filtresiz bat pazar insallah olmam aşırı karın ağrım var regl öncesi gibi

Eklentiler

• E04FDCC4-3DF2-4C5F-B055-F5859C90644A.jpeg
    E04FDCC4-3DF2-4C5F-B055-F5859C90644A.jpeg
    90 KB · Görüntüleme: 94
Bu da filtreli hali

Eklentiler

• C96AB42F-3332-4CCC-BE1B-EBF2357B7BD1.jpeg
    C96AB42F-3332-4CCC-BE1B-EBF2357B7BD1.jpeg
    107,4 KB · Görüntüleme: 94
Kızlar günaydın bugün Ovitrelle 11. Gün. 2. Foto bugüne ait reglıme 4 gün var aynı adet agrısı çekiyorum. 11.günden sonra Pozıtıfe donenlerın belirtisi nasıldı acaba
canım bende iğne yaptırdım ama resmen yaptırdığımı unuttum ara ara alt karnımda batma oldu bide vajinama bir iki defa bıcak saplandı. ama akıntım devam etti ve yoğunlaştı hatta sümüksü kıvamda nerdeyse oldu bide rengi sarıydı bezende beyaz oluyordu acaba enfeksiyonmu diye şüphelenmeye başladım enfeksiyon kokar dedim kokladım hiç koku yoktu dedim olacak bu defa sonra yine unuttum. Bata bir kala eşimin ısrarıyla test yaptım çok şükür pozitifi gördüm. Allah okadar büyük ki en doğru zamanda mucizenizi veriyor.

Kızlar aynı yolda olduğum, aynı pencereden baktığım herkese cevap olsun. Burada hamile kalıp düşük yapan yaralar, doğum yapıp ölen yavrucaklar, daha hiç çocuğu olmayan ve olsun diye dualar eden kadınlar, evlat bakmaya gücü yetip 2 yi 3 ü deneyen anneler var. Hiç yakışı kalmadı yüreğim sıkıştı okurken inşallah kimyasaldır yazısını. Rabbim böyle sınava soktu bu grubu, kim ne isterse o dersi çıkarsın. Allahım el açmış bekleyen herkesin yüreğini ısıtsın inşallah çok aratmadan tez vakitte. Herkesin gönlüne göre olsun, kişiye göre zamansız yada istemediği bir gebelik dahi olsa Allahın verdiği canın bir sebebi vardır. Rabbim bizleride duysun geri çevirmesin dualarımızı inşallah. 🤲💐
Amiiin amin canım. Bizi biz anlıyoruz işte yaşamayan anlamıyor. Bu forumda da böyle sosyal çevremizde de böyle. Bir şeye tepki versen abarttığını düşünüyor yaşamayanlar. Ama bir cümle bile hepimizi nasıl yaraladı.sanki bizim evladımıza söylenmiş gibi

X