Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
okudugum an cok sinirlendim kırıcı olmamak için cvp yazmadım ben daha hamile bile kalmadım o umutla gece gündüz ne yapsak diye ugraşıyoruz biri çıkıp hamileliği cok basite alınca sinirim tepeme cıkıyor 😢
Benimde aynı şekilde. Bir de imkansızken gebe kaldım diye anlatıyor. Biraz düşünceli olsa gelip bu gruba yazmaz zaten de biz düşünceli olup susuyoruz.

okudugum an cok sinirlendim kırıcı olmamak için cvp yazmadım ben daha hamile bile kalmadım o umutla gece gündüz ne yapsak diye ugraşıyoruz biri çıkıp hamileliği cok basite alınca sinirim tepeme cıkıyor 😢
Bende böyle düşünüyorum uğraşıyoruz düşünüyoruz bizim için çok özel sinirlenmiyorumda ama güceme gidiyor

Gynoseed jel ismi. Ben trendyol dan aldım farklı yerlerden de alan var. 8 tane çıkıyor içinden geçen ay 3 tane kullandım. Yumurtlama günlerimde. Bu ayda kullanıcam
Bende duydum bu jeli ama acaba zararı olurmu diye düşünmüyor değilim siz kullandinizmi memnunmusunuz

Bende duydum bu jeli ama acaba zararı olurmu diye düşünmüyor değilim siz kullandinizmi memnunmusunuz
Bende burdaki arkadaşlardan öğrendim zararı olur mu bilmiyorum kimseyi yanlış yönlendirmek istemem. Ama spermler akmıyor, dışarı çıkmıyor doğru. Memnunum demek için hayırlı sonuç almam lazım inşallah alırız da söylerim memnun kaldım diye 🙂🙂

Ay artık bunuda alicam herhalde bi sonraki ay hiç umudum yok artık benim ama herseyde bir vesile diye düşünüyorum 😔
Hepimiz öyleyiz canım inan bana. Bişey vesile olur diye bekliyoruz ben daha önceki aylarda petekköy baldan atom karışım da kullanmıştım. Böyle takviyeler kullanıyorum işte değiştirip değiştirip

Ins kımyasaldır. Evet bebegım çok küçük aklım almıyor hem adet bıtelı bı hafta oldu hem kanama Çar hemde spiral yerınde kafayı yemek uzereyeyım😔
Üzüntünü paylaşmışsın belki istemediğin bi gebelik olabilir. Bişey diyemem bu konuda. Ama burda bebek sahibi olmak için her çareyi arayan insanların grubuna inşallah kimyasaldır yazman da çok yanlış bence. Burası istenmeyen gebeliklerin grubu değil. Sen kendine mümkünse kürtaj grubu falan bul daha iyi olur. Burda kimse sana inşallah kimyasaldır falan diye de dua etmez. Ayrıca Allah verdiyse de vardır bi bildiği. Bunu da unutma bence. Seni yargılamıyorum kesinlikle. Ama buraya yazmasan daha iyi olur. İnsanların moralini bozma daha fazla.

Bende burdaki arkadaşlardan öğrendim zararı olur mu bilmiyorum kimseyi yanlış yönlendirmek istemem. Ama spermler akmıyor, dışarı çıkmıyor doğru. Memnunum demek için hayırlı sonuç almam lazım inşallah alırız da söylerim memnun kaldım diye 🙂🙂
Insallah bende bi dahaki ay alırım bu ay kimyasal yaşadım dr bu ay olmaz gibi bisey söyledi acaba yumurtlama olmayacakmı bu ay anlamadim sinirde oldum dr zaten birseyler vesile oluyor iste herseyin hayırlısı ama umudum azalıyor sanki her ay

Hayırlısı olsun inşallah en güzel zamanda yollasın Allahım kuzum🤲🏻🥰 bakalım ben de çok umutlu değilim ama insan yine de bekliyor, son günler de geçmek bilmiyor 🙄
Hiç belli olmaz baktım tablona maşallah çok güzel gidiyor bebeğim. Ben senden bekliyorum artık. Sahtelerin arasından gerçeği yakalicaksın artık😍

Selam kızlar buraya yeni yazıyorum gebelik planlıyorum yumurtlama günlerini uygulamadan takip ediyorum sizce doğru mu? Neler önerirsiniz gebelik öncesi nelere dikkat etmek gerek? Folik asite gebelikten önce mi başlamak gerek?
Ben 2 gebelik yaşadım ve adetim çok düzensiz hep uygulamadan kontrol ederim ,uygulama ortalama alıyor ve ona göre yumurtlama belirliyor ve ben ikisine de uygulama ile kaldım

Hiç belli olmaz baktım tablona maşallah çok güzel gidiyor bebeğim. Ben senden bekliyorum artık. Sahtelerin arasından gerçeği yakalicaksın artık😍
İnşallah bebişim çok sağ ol. Evet güzel gidiyor ama işte son anda düşmezse ateş pat diye 😅 gerçek pozitifleri hepimiz görelim inşallah 🤲🏻🥰

Üzüntünü paylaşmışsın belki istemediğin bi gebelik olabilir. Bişey diyemem bu konuda. Ama burda bebek sahibi olmak için her çareyi arayan insanların grubuna inşallah kimyasaldır yazman da çok yanlış bence. Burası istenmeyen gebeliklerin grubu değil. Sen kendine mümkünse kürtaj grubu falan bul daha iyi olur. Burda kimse sana inşallah kimyasaldır falan diye de dua etmez. Ayrıca Allah verdiyse de vardır bi bildiği. Bunu da unutma bence. Seni yargılamıyorum kesinlikle. Ama buraya yazmasan daha iyi olur. İnsanların moralini bozma daha fazla.
böyle duyarsız insanları anlamıyorum şimdi bi olay anlatacam belki herkese ders olur hersey allahtan lüften allahın verdiğini önemsememezlik yapmayın rabbim verdiyse bir bildiği vardır ben daha çocukken babaannemgülün bi komşusu vardı tabi çoçuk oldugum için hemen hergüm babaangüldeydim bahçeleri vardı orda oynamak hoşuma gidiyordu komşu kadın hamileydi ve sürekli istemediğini dile getiriyordu bir oğlu vardu oğlu küçük diye sanırım istemiyordu kadın kürtaj oldugu gün aynı gün oğlunu kaybetti (nasıl kaybettiğini anlatmıyorum çok üzücü bişey ) demem o ki yok cocugum küçük yok yapamam öyle seylere takılmayın allah verdiyse bir bildiği vardır😢

Ayy kuzum yaa cok güldüüüm🤣ne maceralar Allahım yaaa🤓😍pikten sonra en az bı hafta daha hıc bırakma degerlendır bazen gec catlama oluyormus.ondan sonra gelsın bebısleeerr gelsın totiş ısırmalar🥳🥳🐥🐥
Ay valla bu ay yumurta çatlasa bile 1 dolu 1 boş devam edecem o bebeler bu ay gelecek artık yeto😂😂😂😂😂
Yaptım ama çekmedi bebısm.lh testı mı dogru atesmı anlamadm bıde bu ay lh gecen aydan berı keskındı ve pat dıye sılındı.enteresan bakalım neler olacak,cumartesı pazara bellı olur 😊😊😘😘😘
Sen lh ı baz al kuzum çünkü ateşde doğru ölçmediysen ateş ölçerin bozulacağı tuttuysa felan bir ton ihtimal var

Insallah bende bi dahaki ay alırım bu ay kimyasal yaşadım dr bu ay olmaz gibi bisey söyledi acaba yumurtlama olmayacakmı bu ay anlamadim sinirde oldum dr zaten birseyler vesile oluyor iste herseyin hayırlısı ama umudum azalıyor sanki her ay
Al canım neyin vesile olacağı belli olmaz umudunu hiç kaybetme. Ben de çoğu zaman umutsuzluğa kapılıyorum çoğunlukla hatta. Ama yanlış işte her zaman bi umut var. Doktorlar konusunda da çok bişey demek istemiyorum ama birden fazla doktora gidip kafamıza en yatanı bulmak önemli galiba. Ben şanssız kesimdeyim doktor yönünden. Ama yine de araştırıyorum farklı doktorlar. Doktorlar da bizi anlamıyor gibi geliyor üstten üstten konuşuyorlar 😔

X