Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
bugünde iki üç defa aynı dk da ölçtüm 36.60 çıktı 36,40 sonra 36.50 çıktı 36.50 kaydettim yani 0,10 artmiş 🤔
Ateş ölçerim sağlam dimi ilki 36.60 sonra düşük çıkması değişik geldi normalde önce düşük sonra yüksek çıkıyor kuzum bir takip edelim bakalım

Aşko eşimde salgına yakalananlar kervanına katıldı dün adama maske taktırıp değerlendirdim😂😂😂 bu bebe bu kadar emeğe rağmen gelmiyorsa geldiğinde götünü ısıralım😂😂😂 şimdilik 1 dolu 1 boş ilerliyorum işte ovülasyon testlerine başladım tahminime göre ya cumartesi yada pazar günü pik olacak gün geçmiyor ya :işsiz:
Ayy kuzum yaa cok güldüüüm🤣ne maceralar Allahım yaaa🤓😍pikten sonra en az bı hafta daha hıc bırakma degerlendır bazen gec catlama oluyormus.ondan sonra gelsın bebısleeerr gelsın totiş ısırmalar🥳🥳🐥🐥

Seni o kadar iyi anlıyorum ki.bende 37.haftada kaybettim. Hala acısını yaşıyorum.Böyle şikayet edenlere bakıyorum da kimisine olması kimisine olmaması sınav işte
Acısı hiç geçmiyor o bambaşka bi acıymış Allahım kimseye göstermesin ben daha önce hiç üzülmemişim dedim. Dediğin gibi kimisine olması, kimisine olmaması sınav işte

Ayın 4 ü ve 6 sındaki ateşi olağan dışı yapsana grafik 2 sine çeker mi acaba çizgiyi
Yaptım ama çekmedi bebısm.lh testı mı dogru atesmı anlamadm bıde bu ay lh gecen aydan berı keskındı ve pat dıye sılındı.enteresan bakalım neler olacak,cumartesı pazara bellı olur 😊😊😘😘😘

Ateş ölçerim sağlam dimi ilki 36.60 sonra düşük çıkması değişik geldi normalde önce düşük sonra yüksek çıkıyor kuzum bir takip edelim bakalım
yeni aldım adetin 2. günü ile birlikte başladım ölçmeye bugün 17 .günüm en azından cok yükselmese de düşmedi ölçmeye devam edecez bakalım

Kızlar hani bi jelden bahsediyordunuz ilişkiden önce koyuluyor özel bölgeye demişlerdi acaba önereceğiniz bi marka var mı nerden alabilirim yardımcı olur musunuz kullanan arkadaşlar 😊😊

Haklısın canım. O kadının da kalbini kırmadan uyarmakla en doğrusunu yaptın. Ben ilk okuduğum andaki duygularımla yazsaydım çok kırıcı olurdum o yüzden susmayı tercih ettim
okudugum an cok sinirlendim kırıcı olmamak için cvp yazmadım ben daha hamile bile kalmadım o umutla gece gündüz ne yapsak diye ugraşıyoruz biri çıkıp hamileliği cok basite alınca sinirim tepeme cıkıyor 😢

Kızlar hani bi jelden bahsediyordunuz ilişkiden önce koyuluyor özel bölgeye demişlerdi acaba önereceğiniz bi marka var mı nerden alabilirim yardımcı olur musunuz kullanan arkadaşlar 😊😊
Gynoseed jel ismi. Ben trendyol dan aldım farklı yerlerden de alan var. 8 tane çıkıyor içinden geçen ay 3 tane kullandım. Yumurtlama günlerimde. Bu ayda kullanıcam

okudugum an cok sinirlendim kırıcı olmamak için cvp yazmadım ben daha hamile bile kalmadım o umutla gece gündüz ne yapsak diye ugraşıyoruz biri çıkıp hamileliği cok basite alınca sinirim tepeme cıkıyor 😢
Aynen canım eminim buradaki herkes aynı şeyi hisseder. Tabi ben arkadaşın konuya tekrar yazıp kusura bakmayın falan demesini beklerdim ama fazla iyimserim galiba

İsterseniz bunu burda yazmayın çünkü bu topiğin adı 2023 ocak gebelik planlayanlar. Yani bizler istiyoruz, çareler yollar arıyoruz evlat sahibi olmak için. Hep beraber bi belirtiye sevinip kimyasal da falan üzülüyoruz 😔😔 inşallah kimyasaldır lafınız buradaki tüm arkadaşlarımı üzer 😔 siz isterseniz başka konu açın
Çok çok özür dılerım nolur hakkınızı helal edin. Amacım kimseyi üzmek değil yenı üye oldum yanlış yere yazmak ıstemezdım. Gerçekten çok kötü bı sekılde yazmıyorum rabbım kımseyu korktuğuna uğratmadın herkese gonlundekını versin ıns🥺

X