Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
fnd_50 fnd_50 “IND one step hcg pregnancy rapid test” Markalı test ile e hayde o zaman gelsin regl daha ne bekliyor” der bu uçuklu anne adayı 😂

Eklentiler

• 27D74333-1407-4D41-8CD0-FE75C1FA7A44.jpeg
    27D74333-1407-4D41-8CD0-FE75C1FA7A44.jpeg
    66,7 KB · Görüntüleme: 70
Evet canım bunda günlük alman gereken folik asit var (fazlası zarar olmaz, idrarda atılıyor diye biliyorum ama :KK66: tabi doktoruna danışarak kullanabilirsin ben çok memnunum
Ben inofolic combi kullanıyorum folik asitte doktor bunu kullan yumurta kalitesini arttırsın dedi, bende sabah 1 akşam 1 alıyorum birde internette baktım o hapı kullanan çok varmış içeriğine baktım folat yazıyor folik asit heralde dedim o yüzden kafam biraz karıştı 400 yazıyor o yüzden napsam bilemedim

Merhaba arkadaşlar 9 gunonce adetım bıttı sonrakı gun bırlıkte olduk esımle. Bu arada spıral cae bende son ıkı günde kanamam ve hafif sncım var hamılelık aklımın ucundan geçmezken gıttım kontrole beta hcg 118 çıktı. Adetıme 2 hafta var daha ve spiral takılı kaymamısta yerınde yanı . Kafayı yiyecegım ağlamaktan helak oldum yatın bı daha çağrı doktor
Benım eltımde sprıalle hamıle kaldı

Canım benim adet gelmeden 1-2 önce ateşim düşmeye başlıyor ama kiminin adet günü ateşi bi anda düşüyor sen kendininkini anlamak için 1-2 ay ateş takibi yapman lazım

Canım senin daha 12. Günün bence grafiğin çizgi çektiği günü saymıyorum ben

Evet benım tabloma bak kuzum

Evet canım 12.gundesın
Aa o zaman yarın düşecek ateşim tamam. Çünkü adetim 2 gün öncesinde ateş düşünce belli ediyo kendini. Ben 13 sanıyodum tamam teşekkürler bebekler😘

Ins kımyasaldır. Evet bebegım çok küçük aklım almıyor hem adet bıtelı bı hafta oldu hem kanama Çar hemde spiral yerınde kafayı yemek uzereyeyım😔
İsterseniz bunu burda yazmayın çünkü bu topiğin adı 2023 ocak gebelik planlayanlar. Yani bizler istiyoruz, çareler yollar arıyoruz evlat sahibi olmak için. Hep beraber bi belirtiye sevinip kimyasal da falan üzülüyoruz 😔😔 inşallah kimyasaldır lafınız buradaki tüm arkadaşlarımı üzer 😔 siz isterseniz başka konu açın

İsterseniz bunu burda yazmayın çünkü bu topiğin adı 2023 ocak gebelik planlayanlar. Yani bizler istiyoruz, çareler yollar arıyoruz evlat sahibi olmak için. Hep beraber bi belirtiye sevinip kimyasal da falan üzülüyoruz 😔😔 inşallah kimyasaldır lafınız buradaki tüm arkadaşlarımı üzer 😔 siz isterseniz başka konu açın
Ben senin kadar naif olamayacağım içim cevap yazmamıştım bu mesajına sevindim. Herkesin düşüncesi farklı olabilir tabiki ama gelip bunu olmadık yerde yazmak uygun değil

X