Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canim dosya ekle yaziyor ordan yap eğer resim direk yüklenmiyorsa önce ekran resmi cek onu at bende direk kameradan atamıyorum ekran resminden atiyor
Günaydın herkese Canım teşekkür ederim bilgi için bende dosya ekle seçeneğinde hiçbişey açılmıyor o yüzden ekleyemedim sabahta yaptım yine silik çizgi vardı adetim geçsin kan vermeye giderim artık hayırlısı inşallah bu ay o ay olur bebişlerimiz bizi bekletmeden gelirler

Ben senin kadar naif olamayacağım içim cevap yazmamıştım bu mesajına sevindim. Herkesin düşüncesi farklı olabilir tabiki ama gelip bunu olmadık yerde yazmak uygun değil
Aslında ben de içten içe çok kızdım da burda bir sürü arkadaş var çok sert yazmiyim diye ekstra yumuşak yazmaya çalıştım. Hormonlar, duygular hepimiz farklıyız işte

Aslında ben de içten içe çok kızdım da burda bir sürü arkadaş var çok sert yazmiyim diye ekstra yumuşak yazmaya çalıştım. Hormonlar, duygular hepimiz farklıyız işte
Haklısın canım. O kadının da kalbini kırmadan uyarmakla en doğrusunu yaptın. Ben ilk okuduğum andaki duygularımla yazsaydım çok kırıcı olurdum o yüzden susmayı tercih ettim

Haklısın canım. O kadının da kalbini kırmadan uyarmakla en doğrusunu yaptın. Ben ilk okuduğum andaki duygularımla yazsaydım çok kırıcı olurdum o yüzden susmayı tercih ettim
Sen de en iyisini yaptın inan bana bi çizginin o tam aksi yönünde biz tam aksi yönündeyiz o yüzden birbirimize objektif bakmamız imkansız. Tabi onun sorduğu yer yanlış. Biz burda evlat sahibi olmak için birbirimize destek olan, öğrendiği ne varsa paylaşan insanlarız. İnanıyorum en kısa zamanda sağlıkla kucağımıza alacağız evlatlarımızı

Daha önce gebelik yaşamayanlar için çok zor bir cümle kurdu. Bebeğini kaybedenler için ise katlanılmayacak bir cümle. Rabbim nasibi ile gönderir tüm bebekleri ne sanıyorlar acaba.diğer bebeğim çok küçük diyor. İkiz üçüz doğuranlar hep ağlasın o zaman

9. Gün testi kızlar

Eklentiler

• 2D82FAA3-7CC3-47F0-BBAA-8DBDAE9EB179.jpeg
    102,4 KB · Görüntüleme: 52
  • C5F7CFC3-E8EE-4FE4-8900-A276963DA306.png
    604,4 KB · Görüntüleme: 46
  • 3F423E3B-37EB-42DF-99BE-39BCDC74119A.png
    465,9 KB · Görüntüleme: 55
Ben de bebeğimi 20.haftada kaybeden biri olarak üzüntümü anlatamam. Hatta çevrede çocuklarından şikayet edenlere de çok üzülüyorum ama elden ne gelir herkes yaşadığını bilir

fundişimm atesım dusmus bugunlh testı yumurtlamanın 2 sınde oldugunu soylemıstı.ates 6 sında.eger lh testı dogruysa bu bır yerlesme dususu olabılırmıkıadetımede 5,6 gun var fnd_50

Eklentiler

• EEA5A9BF-5F98-4E54-8B22-8B5CC7934236.png
    128,4 KB · Görüntüleme: 60
Ben de bebeğimi 20.haftada kaybeden biri olarak üzüntümü anlatamam. Hatta çevrede çocuklarından şikayet edenlere de çok üzülüyorum ama elden ne gelir herkes yaşadığını bilir
Seni o kadar iyi anlıyorum ki.bende 37.haftada kaybettim. Hala acısını yaşıyorum.Böyle şikayet edenlere bakıyorum da kimisine olması kimisine olmaması sınav işte

fundişimm atesım dusmus bugunlh testı yumurtlamanın 2 sınde oldugunu soylemıstı.ates 6 sında.eger lh testı dogruysa bu bır yerlesme dususu olabılırmıkıadetımede 5,6 gun var fnd_50
Ayın 4 ü ve 6 sındaki ateşi olağan dışı yapsana grafik 2 sine çeker mi acaba çizgiyi

Askımm nasıl gıdıyor çalısmalarr
Aşko eşimde salgına yakalananlar kervanına katıldı dün adama maske taktırıp değerlendirdim bu bebe bu kadar emeğe rağmen gelmiyorsa geldiğinde götünü ısıralım şimdilik 1 dolu 1 boş ilerliyorum işte ovülasyon testlerine başladım tahminime göre ya cumartesi yada pazar günü pik olacak gün geçmiyor ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…