Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhaba hanimlar tahmini yumurtlamam gecen hafta olmustu 3 gundur sağ yumurtaligim hafif ağriyor adetimi 8 10 gun var acaba tekrar mi yumurtluyorum daha once sadece kasik agrisiyla hissederdim.

Kızlar resim ekleyemiyorum maalesef çözemedim bi türlü ama ben az önce test yaptım silik çizgiyi gördüm az önce hatta inanmayıp eşime de gösterdim umarım doğru görmüşümdür
Canim dosya ekle yaziyor ordan yap eğer resim direk yüklenmiyorsa önce ekran resmi cek onu at bende direk kameradan atamıyorum ekran resminden atiyor

Merhaba arkadaşlar 9 gunonce adetım bıttı sonrakı gun bırlıkte olduk esımle. Bu arada spıral cae bende son ıkı günde kanamam ve hafif sncım var hamılelık aklımın ucundan geçmezken gıttım kontrole beta hcg 118 çıktı. Adetıme 2 hafta var daha ve spiral takılı kaymamısta yerınde yanı . Kafayı yiyecegım ağlamaktan helak oldum yatın bı daha çağrı doktor

Vallahi burda yine böyle regli görüp hamile olan bir arkadaşımız var tabi onda spiral yok ama demekki olabiliyor sanırım çocuğunuz var istemiyorsunuz suan için ama rabbim nasip etmiş üzülmeyin belkide kimyasal vs olur değeriniz düşük şimdilik 2 gün sonra artacakmi bakalim

Ins kımyasaldır. Evet bebegım çok küçük aklım almıyor hem adet bıtelı bı hafta oldu hem kanama Çar hemde spiral yerınde kafayı yemek uzereyeyım

Onu ben de kullanıyorum canım hani bir sürü içerikli planlar oluyor 15 -20 tane içerikli olanlardan farmaton vs var ya onlar gibi
Canım tam aylarındayız aslında kullanmakta fayda var sen ne amaçla soruyorsun hangisini kullanayım diye mi az önce bir arkadaş atmıştı bir önceki sayfalarda kaldı sanırım onun içeriği bayağı güzeldi

Bende bunu duydum bugün sitede bana doktorum folik asit vermişti yumurta kalitesi arttırsın diye sabah 1 akşam 1 , bu ilaçta folik asit te var mi ? Alacaktım dokunur mu varsa folik asit çok olup diye bir düşündüm
yok olmaz fazlası vücuttan atılıyormuş zaten burda yazmıştı bir çok kişi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…