Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yapılacak herşeyi yapıyormuşun canim.
Bundan sonrası senin kaderin demek 😁
Aynen öyle canım 😂😂 zaten kolonoskopi yaptım 5 6 sene önce bağırsaklarım doğuştan uzunmuş sol taraf aşırı kıvrımlıymış bilmem ne yediklerim yolu bulamıyor demekki içerde 😂😂 dolinokolon mu neydi uyduruk isimli bi hastalıkmış semptomları şişkinlik kabızlık gaz:KK70: neyse canım Allah başka haatalık vermesin d”yorum🙏🙏 ömür boyu bunu çekçem yapacak bişey yok bağırsak kanserlerinden korkuyorum ileri yaşlarda ama takdir neyse o buna da şükür

Ya bilmiyorum aslında çok aşırı stres yapmak iyi değil ben sadece cok heyecanlanıyorum şu sıralar acaba ne zaman olacak olacak mı ne bilim Allahım hayırlısını versin hepimize kuzum ya
Evet evet o heyecan zaten ben ilk gibi olmaz diye düşünüyordum ama ama nasil heyecanlandım anlatamam eşime guya sabredip supriz yapacaktım adam eve girmeden soyledim esim sakin ol diyip duruyodu o cok korkuyor geçmişte kurtaj filan olduğu için hemen heveslenmiyor benim gibi duygularını daha iyi kontrol ediyo

Evet evet o heyecan zaten ben ilk gibi olmaz diye düşünüyordum ama ama nasil heyecanlandım anlatamam eşime guya sabredip supriz yapacaktım adam eve girmeden soyledim esim sakin ol diyip duruyodu o cok korkuyor geçmişte kurtaj filan olduğu için hemen heveslenmiyor benim gibi duygularını daha iyi kontrol ediyo
Ya yemim ederim ben de ikincide bu kadar olmam diyordum ama Hayır şunu anladık onuncu çocuk da olsa bu heyecan çok Farklı bir heyecan bu heyecan bitmez dünyanın en güzel şeyi ya düşüncesi bile yetiyor Allahım gönlümüze göre versin 🤲🏻 hatırla sağlıkla

Biliyorum saçma ama bir şey dicem. Benim dudağım uçuklamaz. Yani en son çocukken uçuklamıştı. Hatırlamıyorum bile.Bugün uçuk çıktı. Ahahhahah geliyor klasik soru. Uçuk hamilelik belirtisi olabilir mi ahhdjdjjdjdjjd (napalım her şeyden umutlanıyoruz😁)
Benımde regl oldugum gece cıktı ucuk ama hamıs degılım 😂

Başımıza yazma patatesle gitsek daha etkileyici olur muyiz 🤣
Yok kız bende migren var tecrübemi aktarıyorum şimdik 😂 ağrıdan duramıyormuş gibi yap, gözlerini kısarak bak çünkü ışık rahatsız ediyor ha bide sürekli başını ovala bunlar yeterli olur😂😂😂

Biliyorum saçma ama bir şey dicem. Benim dudağım uçuklamaz. Yani en son çocukken uçuklamıştı. Hatırlamıyorum bile.Bugün uçuk çıktı. Ahahhahah geliyor klasik soru. Uçuk hamilelik belirtisi olabilir mi ahhdjdjjdjdjjd (napalım her şeyden umutlanıyoruz😁)
Bence olabilir benim ilk gebeliğimde çıkmıştı uçuk 😀 ve ben bilmem öyle uçuk çıksın bende

Canım bişey diyeceğim o kadar kötü hastayım ki öksürük halsizlik bide hiç durmayan burun akıntısı baş ağrısı yardım edin bana ne yapabilirim
Canım en başta bol sıvı tükermen lazım baş ağrısı halsizliğe mukus salgılarına iyi gelir 2,5 3 litre çorba ballı süt falan da yumuşatır boğazını öksürük için de elma kaynatıp içebilirsin çok iyi gelir o öksürüğe hamilelik için bunlar uygun ama en önemlisi bol sıvı tüketmek

Canım en başta bol sıvı tükermen lazım baş ağrısı halsizliğe mukus salgılarına iyi gelir 2,5 3 litre çorba ballı süt falan da yumuşatır boğazını öksürük için de elma kaynatıp içebilirsin çok iyi gelir o öksürüğe hamilelik için bunlar uygun ama en önemlisi bol sıvı tüketmek
Canım çok teşekkür ederim ❤️

Benim de diş sıkıntım var habire erteliyorum gebelik istediğimden totem yapıp başlasam mı acaba :işsiz:
Kötü tarafı bir başlasam kök dişlerim hepsi çürük mübarek aylar sonra anca biter 😂😂
benimde uzun zaman ağrımadı. Diş ağrım başladığında gebeymişim allıma gebelik bile gelmiyordu direk gittim zaten dişçiye öyle bir rahatladım ki. Sonra bir kaç gün sonra gebe olduğumu öğrendim ikinci randevuya gitmedim gebe olduğumu söyledim yanında Çalışan hemşiresi ağrı kesici yamıyoruz ki uyuşturucu iğne yapıyoruz zararı yok 🤣🤣

X