Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bu konuya en önce ben cevap vermeliyim. Regl oldum ve bittikten 3 gün sonra ovulasyon testlerinin pik çıkmasından şüphelenerek gebelik testi yaptım ve hamile olduğumu öğrendim. Beta 623 çıktı. Ama sağlıklı olup olmadığını kan tedti ile takip edecegiz. Aklınızda kalmasın test yapın hakkınızda hayırlısı olsun 🙏🏻 yumurtlama da olabilir tabi ki bu arada
Test yaptım canım negatif 🤷🏼‍♀️

Eklentiler

• Screenshot_20230110_221832_com.android.gallery3d.jpg
    Screenshot_20230110_221832_com.android.gallery3d.jpg
    20,7 KB · Görüntüleme: 55
Ya ciddi olmazsın gerçekten mi 😳😳😳 valla çok benzerlik yaşıyoruz bunun sonunda hamile çıkarsam seni alnından öpücem 🤩🤩😁🥰🥰
Birde ben şey düşündüm çok stres yaptım hamilelik meselesini o yuzden cikti yani artık kafama çok takıyordum ama bugun igne için yatırdılar ya beni eski hamileligimde yaşadığım şeyler aklıma geldi sonra oğlumu düşündüm yine böyle şeyler yaşarsam oğlum napacak çok stres oldum çok etkilendim hastanede resmen çocuktan vazgectim😔

Zaten hamilelikte bir kabızlık iki diş başıma bela olacak biliyorum ama dişe bir başlarsam bidaha çıkamam içinden canım idare ederim diye bakıyorum bol kalsiyum alırım idare ederim diyorum o kadar ötelemek istemiyorum çünkü , zaten olursa inşallah emzirme de bitince bütün dişlerimi implant yaptırcam inşallah
Canim belli daha önce denemissindir ama sabahları aç karına düzenli olarak kuru incir tuketsen, faydası olacaktır kabızlığa.
Hem kaliteli yumurtlama için çok faydalı hem kabızlığa.
1 taşla 2 kuş :KK66:

Yaa bir şey söyleyeyim mi benimde 4-5 gün önce dudağımda çok fena uçuk çıkmıştı hafifledi şimdi bugün bat gelen olmadı birazcık umutlanmaya başladım🙈🙏🏻♥️
Bakin uçuklular hamile çıkarsanız beni aklınıza getirin içinize umut serpmiş oldum ahahhahah😂😂 ay hadi inşallah şaka bir yana test yaptın mı ya yapsana merak ettimmmmm

Birde ben şey düşündüm çok stres yaptım hamilelik meselesini o yuzden cikti yani artık kafama çok takıyordum ama bugun igne için yatırdılar ya beni eski hamileligimde yaşadığım şeyler aklıma geldi sonra oğlumu düşündüm yine böyle şeyler yaşarsam oğlum napacak çok stres oldum çok etkilendim hastanede resmen çocuktan vazgectim😔
Ya bilmiyorum aslında çok aşırı stres yapmak iyi değil ben sadece cok heyecanlanıyorum şu sıralar acaba ne zaman olacak olacak mı ne bilim Allahım hayırlısını versin hepimize kuzum ya

Canim belli daha önce denemissindir ama sabahları aç karına düzenli olarak kuru incir tuketsen, faydası olacaktır kabızlığa.
Hem kaliteli yumurtlama için çok faydalı hem kabızlığa.
1 taşla 2 kuş :KK66:
Yiyorum canım bir incir kurusu bir kayısı bir koca bardak kefir 1 buçuk ceviz düzenli her sabah zeytinyağı baharat karışımı da dahil zaten bunları yiyince kahvaltı yerim doluyor öğlen ya da akşam yemekte de yoğurt illa bide acı turşu biberlerden 4 5 tane anca 4 güne çekebildim bunlarla:KK70: valla normal insan yaptığımı yapsa tuvaletten çıkamaz cırcır olur :KK70:
Ama bu gene iyi halim normalde hep ilaçla çıkoyordum gaviscon bekunis falan duphalac işe yaramıyor ,, gebeliği daha ciddi kafama taktığımdan beri bunları da böyle düzene soktum kendimce ilaçsız çıkıyorum artık
İnsanlar iki gün tuvalete çıkamasa ay karnım ağrıyo karnım şiş tüh ya kabız oldum falan diyor ya çok özeniyorum ya da bişey yesin midem bozuldu deyip lavaboya koşanlara hayranım😂😂ilgi alanıma bak:KK70: En sevdiğim şeylerden biri ishal olmak senede bir belki 2 kere başıma geliyor :KK70: yani hep karnım ağrıyor hep karnım şiş sürekli gaz sancısı hep tokluk hissi rahatça sevdiğim bişeyi tepeleme yiyemiyorum:KK70: son 4 5 senedir daha da arttı yaşta ilerliyor tabi he düzenli hergün bir saat yürüyorum evde bir de :cry:

Kızlar acilden kan verecek olsanız ne diyip verirsiniz ne söyliyim direkt söylesem belki almazlar ne bahane etsem 😄😄😄
Başım ağrıyor migrenim var de onlarda gebelik varmı dicek şüphem var diceksin. Test yapalım öyle ağrı kesici yapalım dicekler ve betaya bakacaklar😂

Yiyorum canım bir incir kurusu bir kayısı bir koca bardak kefir 1 buçuk ceviz düzenli her sabah zeytinyağı baharat karışımı da dahil zaten bunları yiyince kahvaltı yerim doluyor öğlen ya da akşam yemekte de yoğurt illa bide acı turşu biberlerden 4 5 tane anca 4 güne çekebildim bunlarla:KK70: valla normal insan yaptığımı yapsa tuvaletten çıkamaz cırcır olur :KK70:
Ama bu gene iyi halim normalde hep ilaçla çıkoyordum gaviscon bekunis falan duphalac işe yaramıyor ,, gebeliği daha ciddi kafama taktığımdan beri bunları da böyle düzene soktum kendimce ilaçsız çıkıyorum artık
İnsanlar iki gün tuvalete çıkamasa ay karnım ağrıyo karnım şiş tüh ya kabız oldum falan diyor ya çok özeniyorum ya da bişey yesin midem bozuldu deyip lavaboya koşanlara hayranım😂😂ilgi alanıma bak:KK70: En sevdiğim şeylerden biri ishal olmak senede bir belki 2 kere başıma geliyor :KK70: yani hep karnım ağrıyor hep karnım şiş sürekli gaz sancısı hep tokluk hissi rahatça sevdiğim bişeyi tepeleme yiyemiyorum:KK70: son 4 5 senedir daha da arttı yaşta ilerliyor tabi he düzenli hergün bir saat yürüyorum evde bir de :cry:
Yapılacak herşeyi yapıyormuşun canim.
Bundan sonrası senin kaderin demek 😁

X