Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım doktorun sonuçları gördü mü Allah korusun dış gebelik olmasın
Ben de bundan korkuyorum. Attım doktora o da şaşırdı ilk verdiğin yerde mi hata var acaba dedi çarşamba binleri görürsek ilk baştakilere hatalı deriz o zaman yorumlarız bekleyelim dedi ama inş dış gebelik değildir

Ben de bundan korkuyorum. Attım doktora o da şaşırdı ilk verdiğin yerde mi hata var acaba dedi çarşamba binleri görürsek ilk baştakilere hatalı deriz o zaman yorumlarız bekleyelim dedi ama inş dış gebelik değildir
İnşallah değildir canımsın kalbim duam seninle inşallah en güzeli olsun 🤲🏻

Kız sen lisede öğretmensin, düğünlerini görmen normal 😁
Kız ergenlerin düğününü görmem kafadan 10 sene oldu çoğuyla kopmadım hepsi kariyer staj tus bilmem ne en erken evleneni tanıdığım üstüne 8 sene sonrası bikaç senede de bebeği falan filan ben idolleriydim sözüm ona bekarlık sultanlık diyolardı bi feminist haller öğrenciyken sonra hiç biribana uymadı :KK70:

Kızlar ilk defa o ovulasyon testi kullanicam tahminen 18. Günüm falan yumurtlama olacak ama sizce başlamalı mıyım teste adetim yeni bitti. Yoksa 4-5 gün sonra mi başlamam gerekir?

Kızlar ilk defa o ovulasyon testi kullanicam tahminen 18. Günüm falan yumurtlama olacak ama sizce başlamalı mıyım teste adetim yeni bitti. Yoksa 4-5 gün sonra mi başlamam gerekir?
Bu yumurtlama olayı çok değişik ilk aldığımda bende normal 14 gün oluyo sanıyordum 3 gün önce oldu yumurtlamam sonra bazen tam zamanında bazen geç oldu regli bitiminden 2,3 gün sonra başla istersen yinede ilk defa yapacaksın çünkü 🥰

Bu yumurtlama olayı çok değişik ilk aldığımda bende normal 14 gün oluyo sanıyordum 3 gün önce oldu yumurtlamam sonra bazen tam zamanında bazen geç oldu regli bitiminden 2,3 gün sonra başla istersen yinede ilk defa yapacaksın çünkü 🥰
Bugün kahve lekelenmelerim oldu acaba başlasam mi dedim ama leke olunca bugün gerek yok herhalde dedim o yüzden tam da emin olamıyorum yarından itibaren başlasam olur herhalde 😊

Canim ben 15-21 arasında oluyorum.
Her ay değişiyor.
Sende garantiye almak istiyorsan başla gitsin, elinde test varsa.

X