Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Aynen öyle canım ne güzel karşılamışsın acını Allah sabrının kalbinin karşılığını bir an önce versin inşallah gönlüne göre hayırlısıyla

Ya seni yerim minik maşallah rabbim seninde kucağına almayı nasip etsin. Hamişlerin duası tutar amin canım benim

Masallah canım sağlıkla büyüsün gelsin bebeğin inşallah

Yaaa maşallah annesisağlıkla gelsin kuzun hayırlı bir kul, evlat olsun sana, eşine ve kardeşlerine göz aydınlığı olsun hanene huzur sağlık bereket getirsin

Allah sağlıkla ilerletip kucağına almaya kavuştursun inşallah
Amin Allah razı olsun hanımlar Rabbim en yakın zamanda hepinize yaşatsın bu duyguyu sağlıkla hepimiz kucağımiza alalım inşallah Tasucum çok sabırlı inançlı bir insansın, güzel duana yürekten amin diyorum

Canım bak efektli de böyle kuruma sence pembe gibi gözükür mü testimi sonradan görenler gülmesin, yıkadım ondan böyle oldu melisaa93 Eki Görüntüle 3189031
gölgenin alt kısmında bir pembelik var ama emin olamıyorum seni de umutlandırmaktan korkuyorum :) sabah tekrar yapsan ona da baksak biraz daha belirgin olur belki :)

Okudun mu peki? Babamda bana öğretmenlik yazdırmadı kendi istediği bölümü yazdırdı zorla
Ögretmenlerimin zoruyla liseyi bitirdim kuzum kazansanda okutmam dedi aşırı kıskançdı babam bende öylesine girdim çıktım üniversite sınavına.

Erkek gibi ama tam bilemedim saglıklı olsun inşallah kuzum

gölgenin alt kısmında bir pembelik var ama emin olamıyorum seni de umutlandırmaktan korkuyorum :) sabah tekrar yapsan ona da baksak biraz daha belirgin olur belki :)
Yarın testi yapıp mutlaka atarım 1 buçuk senedir gerçekten artık alıştım birinde yine böyle kuruma çizgisini görüp çok sevinmiştim sonra regl olmuştum ama bu ay klomen kullaninca biraz daha umudum var klomen kullananlarda gecikme olmuyor diye biliyorum çünkü

Kızlar bu pıhtılaşma öyle pis bir illet ki, kaybettiğimiz kardesimde kalp hastalığı çıkınca ortaya çıktı. Hem de genetik pıhtılaşma dediler. Şok olduk. Hamdolsun bende birşey yok ama insan acabasiz olamıyor...
Olabiliyormus benim bı akrabam kuzucum 8 aylık erken doğum yaptı bebeği 1 hafta sonra kaybetti sonra kimyasal olunca doktor ondan da pıhtılaşma istemiş pıhtılaşma çıkmış onda da

aah ah içim yanıyor böyle hikayelere. sen istiyor musun peki? yaşın daha çok genç istersen yaparsın bence :)
Yok canım 35 yaşındayım şuan. En güzel şeyin çocuklarımın yanında olmak oldugunu düşünüyorum. Evde boş durmuyorum çok şükür yapıyorum birşeyler kuzum

çatlatma iğnesi kullandın mı :)

Ay şu tablon var ya bana çok umut verdi kuzum çok sağ olasın bakalım benim nasıl olacak devamında
Insallah canım sağlıklı güzel bir hamilelik nasip olsun bekliyorum güzel haberini aslinda artık girmeyecektim siteye ama size o kadar alıştım ki hepinizin güzel haberlerini bekliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…