Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
çatlatma iğnesi kullandın mı :)
Doktoruma aslında bu ay çatlatma ignesi yapalım demiştim ama doktorum yumurtan çatlıyor gerek yok dedi iki ay ilaç kullanıp denedik olmadı 1 ay kendim ara verdim tekrar regl olunca gittim doktorum klomene tekrar başlatıp folik asitimi değiştirdi bu ay da olmazsa aşılama yapalım dedi normalde test yapmam gereken tarihi söylüyordu bu sefer soylemedi de

kız fotona bakan 35 der mi hiç. 35 te çok genç bir yaş tabi de fotoda 30 bile yoksun :)
kız fotona bakan 35 der mi hiç. 35 te çok genç bir yaş tabi de fotoda 30 bile yoksun :)
Fotodaki geçen seneki resmin canım sadece şuan saçlarım sarı. Çok teşekkür ederim kuzum herkes senğn gibi düşünüyor kızımla dışarı çıktıgımda annen mi diye şaşırıyırlar

Yaa benim ailede yokta çevremde var pıhtılaşması olan gebelik süresi boyunca her gün iğne yapılması gerekiyormuş tabi bunun dereceleri de varmış inşallah bizde yokturdur diyelim o zaman

aşılama için çok erken değil mi? klomenden daha iyi yumurta geliştirici ilaç vardı adını unuttum da bilen yazar birazdan. onu da deneyebilirsin.çatlatma iğnesi ile denersin.bitkisel de bir çok yöntem var.
hem bence hacamat yaptırmak, vücudu bir temizlemek lazım bu kadar ilaç üstüste olunca. eğer bu ay tutmadıysa reglden sonra hem eşime hem kendime hacamat yaptırcam.sende bir araştır istersn :)

Aslında hacamat düşündüm ama cesaret edemedim bende yumurta tembelliği var ilk ay klomen ikinci ay FEMARA kullandım 1 ay ara ve tekrar klomen kullandım..eşimin sperm testi de iyi çıktı doktorum normal yolla gebe kalabilirsin demişti ilk gittiğim 2 ay ilaç kullandirtmadi yumurtalarim tembel olunca ilaca başlatmıştı

bu ilaçları da çok fazla kullanmamak gerek diye biliyorum canım bence biraz alternatif yöntemlerde deneyebilirsin :) mfk'nın vitaminleri de çok etkiliymiş

Maşallah bebegımmkalbınde sende coook guzelsın.eşin ve cocukların cok şanslı

Ahshshs aynı stnı suan tam 4 yasında bakalım be olacak

aaa çok geçmiş olsun inşallah bebişin seninledir. Ben bugün de lekelenme devam edince merakımdan kan testi yaptırdım negatif
Çok teşekkür ederim canım benim o yüzden bu aydan aslında çok da umudum yok ya. Niye bilmiyorum beklenti içerisine giremiyorum. Olsun canım üzülme inşallah hayırlı zamanda sağlıkla gelir bebişin

Kızlar bugün doktora gittim kimyasal gebeliktir ama düzenli azalıyor mu bakalım 2 kere daha kan ver dedi. Sonucum çıktı artık ben mantık yürütemiyorum bana yardım edin baştan özetleyeyim.
29 Aralık 120
31 Aralık 180
5 Ocak 80
Bu üçünü özel hastanede verdim. Sonra sağlık ocağında vermeye başladım
6 Ocak 179.5 ( bu değer çıkınca farklı yer diye düşündüm)
9 Ocak 513

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…