Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhaba güzel anne adayları bugün dr a gittim, haftası ile uyumlu, kalp atışı görüldü, Rabbim en yakın zamanda sağlıkla önce buradaki hanımlara, sonra da isteyen her anne adayına nasip etsin inşallah öpüyorum hepinizi

Eklentiler

• IMG_20230109_153256.jpg
    83,6 KB · Görüntüleme: 75
İnşallah bitanem inşallah söylediklerin dua yerine geçer bana geçen ayki ateş tablonu atabilir misin rica etsem kuzum
5 gün hep 36.6 hatta 6 gunde 36.6 di ben 2 kere olctum 36.7 di baz aldim halbuki ilk olctugum 36.6 dı yani 6 gün sabit kaldi ateşim

Eklentiler

• Screenshot_20230103-115228_FF App.jpg
    93,5 KB · Görüntüleme: 75
Maaşaaallah canımmm cok tatlıı allahım kucagına saglıkla almayı nasıp etsın

yaaa minnoş bezelye çok şükür varlığına Sağlıkla kucağına al inşAllah canım
ay çok güzel çok heyecanlı zamanlar isteyen herkese nasip olur inşAllah. isim düşünmeye başladınız mı :)

Evet cnm 1 tane evladım var 11 yaşında
Rabbim önce hiç olmayanlara versin
Cnm bnde 2 ay önce bıraktım korunmayı
Bu ay hamileydım ama kimyasal oldu
24. Hafta düşük çok zor Allah Bi daha yaşatmasın

Kızlar merhaba gebelik testime lütfen bakar mısınız silik çizgiyi ben de dahil görenler var sizde görebiliyor musunuz sizce gebelik var mı yok mu

Maaşaaallah canımmm cok tatlıı allahım kucagına saglıkla almayı nasıp etsın

Amin Allah razı olsun canlarım isim düşünmedik daha
Kaç haftalıksın cnm
6+5 canım

Maşallah kuzum Bu cuma da ben gidicem inşallah hayırlı güzel haberler alırım.

Maşallah Allah bağışlasın sağlıkla kucağınıza alın

bende gördüm canım ne kadar sürede çıktı :) çok beklediyse kuruma çizgisi olabilir çünkü çok silik
Ben aslında bu testi dun yaptım ve tek diye bakmadım fazla ve hemen burda da topik açtım yine mi tek çizgi diye fakat bayan arkadaşım ikinci çizgiyi ben görüyorum dedi bende kb bugün girince yanıtını gördüm dikkatli bakınca çizgiyi bende gördüm bu ay klomen kullandım ve tahminime göre reglim 1 gün gecikti

Ya mesajınıza bayıldım yüzümde gülümseme oldu rabbim isteyen herkese sağlıkla nasip etsin

Ben göremedim canim.

Ama sen gorduysen hayırlı olsun

Reglin 1 gün geciktiyse daha belli olmalıydı sanki bilemedim canım regl olana kadar ümit vardır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…