Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canim beni 2 günde sokmuştu birkez yaptığımda soğan suyu.
Sen hemen başla,
İşkur da İş ve Meslek Danışmanı yım canım düz memur gibi de değil, değil gibi de değil Maaşaım bir tık fazla ama memura göre. Sertifika ile çalıştıgımız için fark alıyoruz.
Anladım canım.
Formasyonun var mı ?
Neden öğretmenlik için uğraşmadın ?

Yaaaaa inşallah hissiyatın doğru çıkar canım ya inşalalh Allahım hatırla ve sağlıkla kimyasal değildi canım artımed testin azizliğine uğramıştım silik çıkmıştı kan vermiştim negatif çıkmıştı adet olmuştum. Cuma günü yumurtlamadan sonra 11. Gün oluyor o gün test yapmayı düşünüyorum

Var kuzum. Ama bizden il içinde 3-4 kişi atanıyor. O da ilçeleri en uzaklarına. Şu an merkezde görev yapıyorum. Çocuklar falan oldu büyüdü derken, bu yola da yeni girdim , çocuk gelişiminden atama durdu diye biliyordum. 2. üni si yok sanıyordum yoksa şimdiye kdr çoktan gitmiştim MEB e :)
Canim beni 2 günde sokmuştu birkez yaptığımda soğan suyu.
Sen hemen başla,

Anladım canım.
Formasyonun var mı ?
Neden öğretmenlik için uğraşmadın ?

Bizim ikinciler pek nazli çıktı yaa eşime diyorumki kızım olacak nazli bekletiyor kendini icime Hep öyle doğuyor Bir oğlum var birde kızım olur inşallah ama her geçen ay ilerliyor oğlumda büyüdü ben aralari 4 yas filan olur derken 5 yasida gecti

teşekkür ederim canım.inşallah tez zamanda düzelir durumunuz.

Guzel haberini bekliyoruz cuma günü olursa eylul anneleri topigine yollayacağız seni dimi

yakın zamanlarda aynı haftalarda kaybetmişiz miniklerimizi allah daha beterini yaşatmasın canım yüzünü görüp kokusunu duyup almasın hakkımızda hayırlısı olsun. Onlar çok iyi yerdeler benim de içim rahat. hep dua ediyorum allah tekrarını yaşatmasın.

Bence ilk ilişkiden sonraki 3.günde sonrada 2.günde.yani ilk ilişki pazartesi olduysa sonraki perşembe sonraki cumartesi sonraki salı devamı da bu sistemde gelecek şekilde
Ben de böyle anladım canım bakalım bu ay da test olmadan onu deneyelim öbür ayda ateş takibine başlayacağım testlerle birlikte. İnşallah hiç gerek kalmaz.

Çocuk gelişimi çok iyi canim.
Yarım gün.
Bir de ana sınıfı sunan szirunlu değil ama zorunlu olacak, bu da çok fazla atama olacak demektir.
Sanada kısmet olur inşallah.
Hicbirsey için geç değil.
Bende 3 sene sonra uzmanlık sınavı için hazırlanmaya baslayacagim. Sınava girmek için 3 sene görev yapmak gerekiyormuş.
Artık onumdeki tek kariyer basamağı bu

Okul öncesi geliyordu havada karada, yazmadım zamanında çok pişmanım, Annem benim okul önceci. Mesleğe onun sebebiyle de yabancı değilim aşinayım. Zor, kolay diyemem, ama hareketli bir meslek severim... Eğitimci olmayı genel olarak seviyorum. İnşallah kıyısından köşesinden yakalarım. Dersler eğitim bilimleri zaten, e alan bilgisi de zaten sınavına girdiğim dersler... Ciddiye alarak okuyorum beni görsen notlar özetler. Tek dersim bb geldi gerisi hep aa :) İnşallah Allah yolumu açar :) Allah isteyen herkesin gönlüne göre versin yollarımızı kısmetlerimizi açsın inşaallah :)

Bizim kızlar biliyorsunuz laboquick aldım nerdeyse koliyle ama ovulasyondada gebelik tede test bozuk çıktı resmini çekmedim ama çizgileri olduğu yer bir süre sonra dağılıyor karışıyor artık neye bakacağımı şaşırdım ya

Maşallah canım.
İş yerinde ders çalışabiliyor musun ?

Ciddi misin canim ?
İade etme şansın yok mu ?

Ya benimde bir ay önce almıştım hepsi laboquick gebeliği daha hiç nasip olmadı anlamaya hep negatif çıktığı için yorum yapamam ama ovülasyonundan hiç memnun kalmadım

bende buna şükrediyorum eğer kucağıma almış olsaydım dayanabilir miydim bilmiyorum.zaten doğum zamanımdı rabbim merhamet etti daha büyük sınav vermedi bana. öyle tabi en iyi yerdeler ama bazen dışarıyı izlerken hava soğuk diye içim bir kötü oluyor.sanki mezarında üşüyor gibi bir düşünce kaplıyor içimi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…