Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Günaydın bebeklerrr benim adet eli kulağında perşembe ya da cuma el sallar bana artıkk. Dün predictor yaptım negatif çıktı olsaydı çıkardı diye düşünüyorum hayırlısı olsun artık
Canım varsa bugün çıkması gerekiyor asıl dün çok erken eğer tablonun çizgi çektiği günden eminsen yumurtlama konusunda bugün daha 10. Günün

Canım varsa bugün çıkması gerekiyor asıl dün çok erken eğer tablonun çizgi çektiği günden eminsen yumurtlama konusunda bugün daha 10. Günün
Evet eminim kuşum yumurtlamam konusunda. Ama zaten belirtim de yok. Bir kere yaptım çıkmadı. Adetimi beklerim sonra zaten randevu aldım klomen ya da femara başlamayı düşünüyorum

Evet eminim kuşum yumurtlamam konusunda. Ama zaten belirtim de yok. Bir kere yaptım çıkmadı. Adetimi beklerim sonra zaten randevu aldım klomen ya da femara başlamayı düşünüyorum
predıctorun kullanma klavuzunu okuduysan gun sayısında cok yanıltıcı , 6 gun once dıyor ama adet gunude sayıyor . 14 ocakta reglı olacaksan - 6 gün oncesını 9 ocak bugun sayıyor yanı .. 9 ocakta yaptıgın teste ıse %76 verıyor. bi sonrakı gune %80 lerde bişeydi.Yanı dun yaptıysan bıle predıctırun klavuzuna gore yıne erken yapmıs oluyorsun kuzum benım

Ne güzel işte arkadaş inip çıksa bi dert sabit gitse bi dert tablo da sana yaranamadı bence gayet iyi böyle devaö etsin sonu yeşillensin innnnşşşşaaalllah
Günaydın kızlarrrr ana benim tablo yerinden oynamıyor. Bu kadar düzenli gitmesi normal mi birden pat diye düşecek herhal. Son 7 gün kaldı :) @Deepblues pozitifbiri Papatyamaviss

Günaydın bebeklerrr benim adet eli kulağında perşembe ya da cuma el sallar bana artıkk. Dün predictor yaptım negatif çıktı olsaydı çıkardı diye düşünüyorum hayırlısı olsun artık
O predictorlara hiç inanmadım bence siz de inanmayın ayrıca daha günün var acele etme yavruuu

Kızlar Bu testte silik yok demı kendımı kandırıyorum artık. 4 gün bat olmadı bu ay

Eklentiler

• IMG_20230109_093353_967.jpg
    47,8 KB · Görüntüleme: 83
Aaa bilmiyordum bebeğim. Valla en iyisi gecikmeyi beklemek galiba ya. Herşey stratejiye bağlı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…