Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Test yaptinizmi bende de göğüs ağrısı ve alt karin batması var ins cikar sabaha kan vereceğim heyecandan uyuyamadim
Yok henuz yapmadim yarin sabah yapacagim insaallah bnde heycandan uyuyamadm :) bende batma yokta karin agrisi ve adet olacagim gibi iki gundur arada kasik agrisi vr ama gunde bir iki kasikta agrm yok sayilr yalnz akintim cok gibi hep islaklik var gogus agrisi var hep wcye gitgel :) siz test yptinizmi hic

Testim yoktu maalesef öyle planlı değildi ev taşıdım halada temizlik yapıyor yerleşmeye çalıyorum cuma günü asla uyanamadım yorgunluktandir dedim baktım regli günüm geçmiş normalde 26-27 sabittir hiç şaşmaz kısmet

Bnm pek sabit degildir ama hormonlarm duzelmisti baktm son 5 aydir hep 29-30 gunlerinde adet olmsun hatta gecen ay 27. Gunde oldum yarin 33. Gunum. İnsallah kistim yoktur oda olablr cnku bnde cok cikitor bakalm bn cok hamile gbi deilim ama nasip olursa bnm icin buyuk şok olur :) yeni eviniz hayirlara vesile olsun insaallah amin :)

Bilemedim ki canım yani doktorlar bir sıkıntı görmüyorsa geçer umarım normla demekki kuzum inşalalh kesilir Kanaman bir an önce

Benim de bir iyi bir doktor bulmam gerek artık
Küçük bir olceye tasinacagim tek kadın dogumcu var devlette, özel hastane ise yok.

Merkezde özelde iyi bir doktor bulmam gerek artık. Merkeze de sürekli git gel zor olacak.
Canım Malatya gözde sıtmapınarında özlem hoca var ben ondan memnunum bi onu dene istersen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…