Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ne güzel işte arkadaş inip çıksa bi dert sabit gitse bi dert tablo da sana yaranamadı :KK70: :KK70: bence gayet iyi böyle devaö etsin sonu yeşillensin innnnşşşşaaalllah 🤲🎈
Ya hahahhaha ama ne bilim ilk kez bu ay böyle dümdüz gidiyor çok şaşırdım😂😂😂 ay inşallah kuzum sonu yeşillenir dediğin gibi aminnnn

Kızlar ignenin 11.günü negatif :KK43: pozitife dönermi

Eklentiler

• IMG20230109094715.jpg
    IMG20230109094715.jpg
    49,5 KB · Görüntüleme: 53
Kızlar Bu testte silik yok demı kendımı kandırıyorum artık. 4 gün bat olmadı bu ay 😔🥺
4 gün kala erken gebelik testi yaptığımda çıkmamıştı 2 gün kala yaptığımda silik çıkmıştı. O yüzden umudunu kaybetme. Hcg sonradan yükseliş gösterebilir kuzum

Kız ne sabirsizmisin 😁
Kaçıncı gün 22 ydi ?
Son 3 gün kala silik çıkmıştı benim kadar sabırlısı yoktur bence :) 15 aydır deniyordum son ay bırakmıştım artık olursa olur diye. Rastgele aman nasılsa negatiftir diye yaptığım test silik çıkınca şoka girip kan vermiştim

Kızlar bir sorum olacak geçmişten bugüne tecrübelerin yorumuna ihtiyacım var.
7. aya girdim düşük sonrası adet düzene girmiyor. Ya çok uzun günler geliyor mesela 8 gün oldu ilk günkü gibi çok geliyor.
Geçen haftada bir hafta boyunca sadece lekelendim.
Yada sadece leke ile bitiyor adet o ay içinde, doktorlar hiçbirşey yapmıyor bu duruma.
Bunu yaşayan ve düzene giren beni motive edecek birileri varmı.
geçmiş olsun.bende şubat ayında kimyasalla düşük yaptım.benimde 45 gün ara ara kanamam sürdü ve adet olamadım.en son doktor kist olmuş dedi ilaç verdi mayıs ayında düzene girdi.

Son 3 gün kala silik çıkmıştı benim kadar sabırlısı yoktur bence :) 15 aydır deniyordum son ay bırakmıştım artık olursa olur diye. Rastgele aman nasılsa negatiftir diye yaptığım test silik çıkınca şoka girip kan vermiştim
Arkadaşım hastanede ebe
Kaset test yapmaz her gün kan testi verirdi 😁
Onunki 30 larda çıkınca hamileliğini ilan rtmisti, yuhh artık bebek daha kanala girmedi demiştik :KK70:
Seninki ondandan düşülmüş 😊

Gece rüyamda 4 yaşlarında çok tatlı bir erkek çocuk gördüm benim oğlummuş.inanamıyorum sen bana anne diyor musun diye soruyorum evet diyor söylesene diyorum bir kere duymak istiyorum araya bir şeyler giriyor.aynı zamanda düşünüyorum benim oğlum varsa niye hala bu kadar çabalıyorum ikinciyi mi istiyorum diye düşünüyorum. Hayr olsun ☺️ Allah’a hep dua ederdim melek olan oğlumu rüyamda görmek için acaba onu mu gördüm diye mutlu oldum ☺️

X