Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Valla canım yumurtlamadan 8 gün sonra ben test batağına düştüm yaptığım tüm testler gölge silik şeklindeydi bugün net pembe çizgi gördüm iki testte hemen kan verdim 40 çıktı ha bide sabah ovulasyon testi de yaotim iki çizgi kızardı yumurtlama dönemi gibi ordan içime şüphe girdi inancım yükselmişti doğruda çıktı cokk şükür darısı sana isteyen herkese jnsallah
amin canım amin hepsini o testlerlemi yaptın peki , öğleyse baya erken tespşt etmiş gibi olmuş 🤩

İnnovitanin strip testleri de güzel benim 18 i golgeyle çıkarmıştı. Ama trendyoldan sipariş versem yetişmiyor diye söylemedim :KK43:

Anladım canım ya valla ben çok istiyorum bu yüzden durmadan sıkıştırıyorum 3-4 defa gştmişimdir Kadın doğuma 😅 en son Kasım aralık gibi gittik sanki tam hatırlamıyorum işte üç ay daha olmazsa gel dedi o yüzden gideceğim ben de olmazsa
Benim de bir iyi bir doktor bulmam gerek artık
Küçük bir olceye tasinacagim tek kadın dogumcu var devlette, özel hastane ise yok.

Merkezde özelde iyi bir doktor bulmam gerek artık. Merkeze de sürekli git gel zor olacak.

amin canım amin hepsini o testlerlemi yaptın peki , öğleyse baya erken tespşt etmiş gibi olmuş 🤩
12. Gun en net haliyle öğrenmiş oldum 😊ilk aldıklarının hepsi artimeddi hep gölge vardı kızlar yanıltıcı olduğu u soyledirler sonra eşim yeni bir marka bulamayil yine artimed almıştı ama bu orijinal olaniymis t1 t2 yazan bide Dr pruf almış ikiside net gösterdi

Aaa çok geçmiş olsun canım. Gerçekten duygularınla oynamışlar. Sanırım senle benim bat tarihlerimiz aynıydı Aralık grubundan hatırlıyorum. 11 Ocak di mi senin de ?
Normalde 11 Ocak olacaktı kuzum ama bu ay yumurtam çok geç çatladı 23. Gün çatladı 36-37 günü bulacak döngüm muhtemelen 16-17 Ocak o civarlar bat😅 bu ay domuz gribi olmuştum ondan dolayı yumurtlama olayım da etkilendi hastalıktan

Benim de bir iyi bir doktor bulmam gerek artık
Küçük bir olceye tasinacagim tek kadın dogumcu var devlette, özel hastane ise yok.

Merkezde özelde iyi bir doktor bulmam gerek artık. Merkeze de sürekli git gel zor olacak.
Gene iyiymiş canım bizim ilçedeki devlet hastanesi sağlık ocağı gibi. Poliklinik yok. Aile hekimi var sadece .Özel hastane zaten yok . En yakın ile Denizli’ye gidip geliyoruz 🤷🏻‍♀️

12. Gun en net haliyle öğrenmiş oldum 😊ilk aldıklarının hepsi artimeddi hep gölge vardı kızlar yanıltıcı olduğu u soyledirler sonra eşim yeni bir marka bulamayil yine artimed almıştı ama bu orijinal olaniymis t1 t2 yazan bide Dr pruf almış ikiside net gösterdi
Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah canım, Rabbim bizlerede hayırlısını nasip etsin inşallah 🤲

Kuzum anlıyorum seni bendede Allah nasip ederse ilk olucak..bence sende son 2 ayında leke gördüğün için şimdi bitmeyen kanaman var..yani doktor sonuçta baktı temizsin..kürtajdan sonraki dengesizlik başka bir şey diğil
Benim evde düştü canım benim kürtaj olmadım. Ama inşallah düzelir artık 😑

Canım bende 3. Ayımdayım düşükten sonra ama doktorum bana adetim düzene girsin diye cyclo progne verdi düzene bindi çok şükür sonra güzel bir şekilde adet oldum tekrar gittim klomene başladık doktorun çok önemli normal degil bu şekilde olman düzene binmesi lazım artık kaç ay olmuş
Evet bende normal olduğunu düşünmüyorum ama kötüyüde çağırmak istemiyorum. Doktor değiştirdim oda demir ve b12 verdi. Lekelenmek bile adetten sayılır bizim için dedi. Birde progestan başlıcam 3 ay boyunca ama adetim kesilmiyor şimdide.

Benim evde düştü canım benim kürtaj olmadım. Ama inşallah düzelir artık 😑
Kürtaj daha kötü ben hiç istemiyordum kürtaja girmek ama doktor dedi kendinin düşmesini beklersen çok zaman alıcak betam yüksekti ondan hem şiddetli ağrılar veriyordu acile gidiyordum gece..Sen kolay atlıcaksın kuzum merak etme..oluyor öyle

34.güne kadar gebelik testinde çıkmadı mı peki
Ben hiç test yapmadım ki benim aptal ovulasyon testleri bak böyle gösterdi tüm ay. 7si pik gibi 11i pik gibi 22si asıl pik falan e böyle olunca reglimin geç olmasını sorun yapmadım 🙈🧟🧟 haksız mıyım ama kafayı yedim

Eklentiler

• PhotoGrid_Plus_1673200919358.jpg
    PhotoGrid_Plus_1673200919358.jpg
    120,1 KB · Görüntüleme: 56
Ben hiç test yapmadım ki benim aptal ovulasyon testleri bak böyle gösterdi tüm ay. 7si pik gibi 11i pik gibi 22si asıl pik falan e böyle olunca reglimin geç olmasını sorun yapmadım 🙈🧟🧟 haksız mıyım ama kafayı yedim
Haha gerçekten ya 😂😂
Demekki 9 12 aralarında bir yerde olmuş döllenme yerleşmeden sonra da yine pozitife dönmüş herhalde ya da geç dölllenme mi neyse artık Allah bilir
Yarın çıkar ne ise doktor anlar inşaallah merakla bekleyeceğiz seni 😂😂🙏🙏

Selam arkadaslar benim bat 7 ocak ti iki gundur hep alt karin agrim var adet olckmisim gibi sürekli wcye git gel yapiyorum. Belirti olablrmi acaba yasayan varmi

Merhaba arkadaşlar sat 13 aralik bat 7 ocak henüz adet olmadım yarın sağlık ocağına kan vermeye gideceğim dönüşte de kaset test alıp bakacagim ins vardır dua edin
Merhaba bende 7 ocak bat bnde daha olmadn yarin bnde test yapcm olmassam alt karnim agriyor hep adet olck gibi hit gel ypiorm wcye gogus agrisi ve sizde ne gbi syler vr akintimda artti braz afedersizniz islaklkk vr hep

X