Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ayyy yook ben bu ay test almıcam test yapmıcaamm🤣 sonuc 9 adet test alındı🤣🤣(ama bata son 2 ye kadar beklıcem ,ınsallah tabı)🤣neysekı bu sefer ucuza getırdım🤣 eger hamiş kaldıysam bu ay o tek atımlık kurşundan ,testlerı kım ısterse ona yollarım😊😊
Sen bana yolla bu gidişle ben daha coooook test yaparım😂😂😂

Gecen ay doktor regli ol gel demisti hormon testi için simdi kimyasal geçirdim acaba yaptırsam mi yoksa zaten kalabiliyorum yaptırmasam mi bilemedim biz kasım ayından sonra yumurtlama günleri degerlendiriyoduk bazen korunuyoduk filan tam karar verememistik ama haziran dan beri tam anlamıyla istiyoruz seninle aynı yani 7 8 ay hemen hemen cok kararsiz kaldim 😪
Anladım canım ya valla ben çok istiyorum bu yüzden durmadan sıkıştırıyorum 3-4 defa gştmişimdir Kadın doğuma 😅 en son Kasım aralık gibi gittik sanki tam hatırlamıyorum işte üç ay daha olmazsa gel dedi o yüzden gideceğim ben de olmazsa

Doktor bu jelle diğer hatasını affettirmiş oldu sana yani 😂😂
Valla canım bu ayı bilmem haşa Allah bilir herşeyi benimki iyi niyetten 😂😂salak bi özelliğim var ben önce karşımdakinin iyi olmasını istiyorum sonra kendim için istiyorum ,, beni bencil olmam konusunda ne ailem ne arkadaşlarım ne eşim eğitemedi bi türlü:KK70:
İnşallah hissettiğin gibi olur sağlıkla hayırlısıyla olur bu ay yada bu üç ay içinde 🙏🙏🌺
Malesef aynı kötü özellik bendede var bende önce karşımdaki için dua ederim 😂 olsun ya napalım bizimde huyumuz böyle inşallah rabbim isteyen herkese en kısa zamanda hayırlı evlatlar nasip eder ya 😍 bakalım benimkide ay sonunda belli olur tutmazsa tıpış tıpış topiğine gelirim😂

Malesef aynı kötü özellik bendede var bende önce karşımdaki için dua ederim 😂 olsun ya napalım bizimde huyumuz böyle inşallah rabbim isteyen herkese en kısa zamanda hayırlı evlatlar nasip eder ya 😍 bakalım benimkide ay sonunda belli olur tutmazsa tıpış tıpış topiğine gelirim😂
Amin canım hepimiz için inşallah☺️☺️ isim yazdırmadan ziyarete gelirsen daha mutlu oluruz tabi 😂🙏

bir gebelik testi yap derim :) normalde hayatta demem ama
reglin nasıldı kırmızı yoğun ve normal regl gibi mi
Yarın sabah testlerim erken gelirse yapıcam canım. Hayır normal regliden daha az pede bulaşmıyor desem yeridir. Ve pembe çok çok nadir koyu kırmızı gibi gördüm ama beni endişelendiren 5. Gün bugün

X