Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
sevayd kuzum doktorun bana verdiği jel nasıl etkili bişeyse benim sorunum düzeldi valla hiç yanma felan kalmadı hatta bugünü değerlendirdim bile
Oooh süper çok sevindim valla hissetmiştim ben
Bazen bazı insanlara karşı 6. hissim garip bir şekilde tutuyor böyle hastalık durumlarında bide,, içime doğuyor bişey olacak ya da olmayacak diye ..
bitane sadece facebookta laf olsun diye eklediğim bir arkadaşım yıllarca konuşmamışım ortaokul arkadaşımdı gece rüyama girmişti bir botanik bahçesinde ordan oraya koşturuyor en sonunda giriş merdiveninde kucağında sarışın mavi gözlü bir erkek bebekle oturduğunu gördüm, yazdım ona içine doğmuş iki senedir uğraşıyoruz çocuk için demişti 3 ay sonra tekrar yazdı hamileyim diye ve şimdi kocaman oldu maşallah aynen öyle sarı mavi gözlü oğlu oldu

Hadi canım inşallah şifa olsun bebek müjdesine dönüşsün bugünlerin

Ay valla ben bile bu kadar hızlı etki edeceğini düşünmemiştim doktora dün o kadar kızdım ama verdiği diğer jel inanılmaz işe yaradı baya baya etkiliymiş iyiki gittim kontrole. Ya içimden bir his bu ay hamile çıkacağımı söylüyor psikolojik olarak inanılmaz bir rahatlık geldi üzerime daha önce gebe kaldığım aydada aynı böyle bir rahatlık vardı bende. Sen ne hissediyorsun belki yine tutturursun

Doktor bu jelle diğer hatasını affettirmiş oldu sana yani
Valla canım bu ayı bilmem haşa Allah bilir herşeyi benimki iyi niyetten salak bi özelliğim var ben önce karşımdakinin iyi olmasını istiyorum sonra kendim için istiyorum ,, beni bencil olmam konusunda ne ailem ne arkadaşlarım ne eşim eğitemedi bi türlü
İnşallah hissettiğin gibi olur sağlıkla hayırlısıyla olur bu ay yada bu üç ay içinde

Hayıt macunu kullan canım düşer
Bunu ben de çok duydumm. Şuan prolaktin düşsün diye bi ilaç kullanıyorum ilerleyen süreçte doktor da derse kullanmayı düşü
ya evet bakalım hayat ne gösterecek bekleyip görcem artık. Prolaktin ilacım salı günü bitiyor tekrardan tahlil vercem

sevayd canım bana rüyaya yat bebeğim
Onu kendime kaç kere yaptım tutturamadım valla
Ama bak şunu biliyorum ben
Bir ara Allah ın isimlerini ezberledim tabi 99 u nu da değilde 40 50 tanesini belkide her hece uyurken hep isimlerini saya saya uykuya dalıyordum
Ve o dönem rüyalarım hep rahmaniydi
Sonra hayat şu bu derken koptum

İnşallah canım salı günü sonuncu ilacımı içicem perşembe tahlil olcam hemen. Düşmüş mü çok merak ediyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…