Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bir hayale yolculuk canım az önce çok az bir kahve rengi leke geldi benden acaba adet mi olucam belim de ağrıyor
Canım siyahımsı koyu kahve rengi lekeler yerleşme oluyor ve regli dönemi yaşanıyor devamı gelmezse yerleşmedir çok ayakta durma dinlen inşallah yerleşme dir bide adet sancısı gibi sancıda oluyormuş ama hafif

İnşallahh öyledir sıkıldım artık belirti aramaktan pazar pazar eşimi de gönderdim nöbetçi eczane bulmaya hepsinde de qrtimed var gerildim yine

Canım kenarları mavi olanlardır belki artimed olan hepsi aynı değildir heralde kuzenime sordum yine o test cok iyi dedi
Kuzum şuna bakar mısın damlatir damlatmaz kızardı hemen bu t1 t2 olandan ilk kez kullanıyorum ısrarla eczacıya sirmus eşim orijinal üründür çok satıyorum demiş

Eklentiler

• 20230108_150704.jpg
    113,2 KB · Görüntüleme: 103
Canım bende 3. Ayımdayım düşükten sonra ama doktorum bana adetim düzene girsin diye cyclo progne verdi düzene bindi çok şükür sonra güzel bir şekilde adet oldum tekrar gittim klomene başladık doktorun çok önemli normal degil bu şekilde olman düzene binmesi lazım artık kaç ay olmuş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…