Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Evet pıhtılaşma testi isteyeceğim
İlk kimyasalsa doktorlar araştırmak istemiyor. Pıhtılaşma çıksa aspirin vericez yani çok istiyorsan kendinde bunu kullanabilirsin test yaptırmadan bı zararı yok dedi. Bir kadının iki kez başına bu gelebilir 3. De bunu artık arastiririz dediler hep bana

inşallah bi daha ki aya canım bende regl ateşimi bı ay öğreniyim artık kolaylık olur
Aynen hergün aynı saate ve yataktan çıkmadan uyandığın gibi hareket etmeden birşeyler uğraşma dil altına koy uygulamaya kayıt et mutlaka şuan ben az çok döngümü biliyorum az çok Yumrtlamayı tahmin ediyorum ve pik gördüğümden 14 gün sonra reglim oluyor 3 aydır hep böyle oldu, Yumrtlama piki gördüğüm gibi batı da biliyorum artık, eğer ki 21-22 Ocak gibi görürsem 4-5 Şubat gibi olurum bi Yumrtlamayı göreyim bıu ay o top gibi açıklığında takip edeceğim çatlamadan sonra o top gibi şey aşağıya inecek mi :) totem yapalım bu ay Allah’ın izniyle olacak inş 🤲🥰😍

Benim yumurtlamadan sonra göğüs agrim başladı normalde olur ama regliye 1 hafta kala bunda hemen yumurtlamadan sonra oldu adete yakın tamamen gecti hic agri şişlik kalmadı ben kimyasal yaşadım beta hcg düştüğü gün yine goguslerim cok agridi taş gibi oldu senin için insallah hayırlısı olur sağlıklı bir hamilelik geçirirsin
Amin canım inşallah hepimiz sağlıklı gebelikler yaşarız🫶

Aynen hergün aynı saate ve yataktan çıkmadan uyandığın gibi hareket etmeden birşeyler uğraşma dil altına koy uygulamaya kayıt et mutlaka şuan ben az çok döngümü biliyorum az çok Yumrtlamayı tahmin ediyorum ve pik gördüğümden 14 gün sonra reglim oluyor 3 aydır hep böyle oldu, Yumrtlama piki gördüğüm gibi batı da biliyorum artık, eğer ki 21-22 Ocak gibi görürsem 4-5 Şubat gibi olurum bi Yumrtlamayı göreyim bıu ay o top gibi açıklığında takip edeceğim çatlamadan sonra o top gibi şey aşağıya inecek mi :) totem yapalım bu ay Allah’ın izniyle olacak inş 🤲🥰😍
Ben dün o topa baktım bulamadım ya 😂😂 daha da kurcalamadım ama yok 😂 evett totemimiz olsun 2 güne bende sana katılacağım😂😂🥰🥰🤲

Artimed erken gebelik testi mi normal test mi kizlar ? Erken gebelik testinde neyi öneriyorsunuz bata 3 gün var

X