Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Sen neden bu kadar erkenden adet oldun?bende senden test bekliyordum..hiç üzülme..benim gibi oturup adeti beklemekten daha iyi..zaten neqatif olduğunu biliyoruz

Bir dahaki aya ınsallah🙏🙏Bazen stres hava degısımı duzenı etkıleyebılıyor.en azından adet olabılıyoruz oyle dusunmemız lazım cunku adetı bıle ılacla olan arkadaslarımız var🙏

Ben de oldum sabah şiddetli ağrım oldu başlamış tahmin ettiğim gibi yumurtlamanın tam pik gününden 14 gün sonra geliyor benimde, olmadı bu ayda

Aynen dediğin gibi durmak yok yola devam canım. Hep birlikte sevinci de yaşayacağız çok yakında inanıyorum ben. 💜

Senden çok umutluydum bu ay ama vücudumuz Hep bize oyun oynuyor herşeyin hayırlısı allah geciktiriyorsa guzelleştiriyordur

Geçmiş olsun kuzum bir takip et farklılık hissedersen mutlaka git doktora.

Neyse iyi tarafından bakalım önümüzdeki ay yapacağıın mükemmel bir gebelik testin var😂😂

🥹 galiba hormonlardan çok üzüldüm 😭 ne zaman olursa olsun gebe kalınca bana muhakkak haber ver. Tabiki durmak yok içimizdeki inanç bitmesin amin ❤️

Hadi beee 😢 Hayırlısı o zaman bebişim ne diyelim, belki geçen ay kullandığın ilaclar etkilemiştir. Önümüzdeki döngüde düzelir inşallah 🤗🤲
Teşekkür ederim hepınıze kızlarım 🤱🏻 Insallah bırgun o bebısler kucagımıza gelecek ama 🤭
Bunu bende beklemıyordum yalan yok ılk gorunce hatta uc dort damla ıdı hadı be leke mı acaba dedım ve olmadıgı ortaya cıktı nasıp , ıkı hafta sonra esım sehır dısında olacak yumurtlama denk gelecekmı bılmıyorum

Kızlar bir sorum olacak geçmişten bugüne tecrübelerin yorumuna ihtiyacım var.
7. aya girdim düşük sonrası adet düzene girmiyor. Ya çok uzun günler geliyor mesela 8 gün oldu ilk günkü gibi çok geliyor.
Geçen haftada bir hafta boyunca sadece lekelendim.
Yada sadece leke ile bitiyor adet o ay içinde, doktorlar hiçbirşey yapmıyor bu duruma.
Bunu yaşayan ve düzene giren beni motive edecek birileri varmı.

Teşekkür ederim hepınıze kızlarım 🤱🏻 Insallah bırgun o bebısler kucagımıza gelecek ama 🤭
Bunu bende beklemıyordum yalan yok ılk gorunce hatta uc dort damla ıdı hadı be leke mı acaba dedım ve olmadıgı ortaya cıktı nasıp , ıkı hafta sonra esım sehır dısında olacak yumurtlama denk gelecekmı bılmıyorum
Rabbim nasip ederse o güne denk gelir kuzum inş inş Rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah 🤲😍

Yaa canım peki ne oldu o ay oldu mu hamilelik😊
Benim yumurtlamadan sonra göğüs agrim başladı normalde olur ama regliye 1 hafta kala bunda hemen yumurtlamadan sonra oldu adete yakın tamamen gecti hic agri şişlik kalmadı ben kimyasal yaşadım beta hcg düştüğü gün yine goguslerim cok agridi taş gibi oldu senin için insallah hayırlısı olur sağlıklı bir hamilelik geçirirsin

Kızlar bir sorum olacak geçmişten bugüne tecrübelerin yorumuna ihtiyacım var.
7. aya girdim düşük sonrası adet düzene girmiyor. Ya çok uzun günler geliyor mesela 8 gün oldu ilk günkü gibi çok geliyor.
Geçen haftada bir hafta boyunca sadece lekelendim.
Yada sadece leke ile bitiyor adet o ay içinde, doktorlar hiçbirşey yapmıyor bu duruma.
Bunu yaşayan ve düzene giren beni motive edecek birileri varmı.
Benim bu ay 5 ayım geçen ay 5 gün gecikme vardır mesela hiç olmazdı eskiden..şimdi yine bekliyorum nasıl olucak diye..ama kanama 2 aydan sonra çok şükür düzene girdi..kadın doğum doktorların burda bir şey yapmalarını hiç şaşırmıyorum kuzum..alıştım ben malesef😏

Bak vardır bunda bir Hayır belki erken olman eşinle yumurtlamayı yakalaman ve bu ay hamile kalman içindir. Planı biz yaparız ama Allah’ın planı daha önde ve sonucu Rabbim tayin eder. Vardır bir bildiği ve inan bana güzel günler çok yakında 🤲🏻

Belkide o bebis bu ay gelecek o yüzden erken oldun regliyi esin gitmeden yumurtlama olacak bilemeyiz canım nasıp hersey insallah bu ay güzel haberler alalım 🌸
Yokmu şubat grubu

Eklentiler

• Screenshot_2023-01-08-11-36-02-983_com.popularapp.periodcalendar.jpg
    Screenshot_2023-01-08-11-36-02-983_com.popularapp.periodcalendar.jpg
    58,5 KB · Görüntüleme: 34
Hayırlısı olsun gelecek ay bebişin seninle olur temennim amin🤲

Benim bu ay 5 ayım geçen ay 5 gün gecikme vardır mesela hiç olmazdı eskiden..şimdi yine bekliyorum nasıl olucak diye..ama kanama 2 aydan sonra çok şükür düzene girdi..kadın doğum doktorların burda bir şey yapmalarını hiç şaşırmıyorum kuzum..alıştım ben malesef😏
Ben ilk 3 ay 10 günde bir adet gördüm sonra 21 günde bire çıktı 2 ay son iki ayın biri sadece lekeydi bu ay bir haftası leke bu haftada söküldüm şimdi bitmeyen kanamam var. Takmak istemiyorum ama doktorlar birşey yok rahim temiz yumurtlar temiz diyor yani bunun başka çözümü yokmu. İlk bebeğim olacak o yüzden üzülüyorum hergünü kayıp olarak görmeye başladım. Tam düzeliyor düşüncelerim adet bozukluğu beni altüst ediyor.

Ben ilk 3 ay 10 günde bir adet gördüm sonra 21 günde bire çıktı 2 ay son iki ayın biri sadece lekeydi bu ay bir haftası leke bu haftada söküldüm şimdi bitmeyen kanamam var. Takmak istemiyorum ama doktorlar birşey yok rahim temiz yumurtlar temiz diyor yani bunun başka çözümü yokmu. İlk bebeğim olacak o yüzden üzülüyorum hergünü kayıp olarak görmeye başladım. Tam düzeliyor düşüncelerim adet bozukluğu beni altüst ediyor.
Kuzum anlıyorum seni bendede Allah nasip ederse ilk olucak..bence sende son 2 ayında leke gördüğün için şimdi bitmeyen kanaman var..yani doktor sonuçta baktı temizsin..kürtajdan sonraki dengesizlik başka bir şey diğil

X