Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hem ordan takip ediyorum hem de test yapıyorum canım vücudumu dinliyorum falan bilmiyorum canım ya zaten klomenden sonra sürekli kasığım ağrıyor artık yumurtlama falan anlamıyorum vücudumdan yani
Klomen kullandığımda da testle uyumlu çıkmıştı mesela ama iki tanesi çatladı ikisi duruyor git çalışmaya devam et demişti doktor 😂😂 ne bileyim valla gerçekten nasip bu işler inşallah vardır nasibimizde
1 tane yumurta çatlaması yeterli degil mi zaten kuzum

Çok saol inşallah ben birincini kaybetmiştim şimdi olur inşallah. Bide kızlar bişey sorucam ben bir kaç haftadır hastaydım grip oksuruk ilaç falan kullandım acaba hamileliye tepki edermi ? 😔
Allah mükafatını verecek canım sen sabırlı ol yeterki 🤲🏻 İlaç konusunu tam bilmiyorum canım doktor kontrolünde alsan daha iyi olur

1 tane yumurta çatlaması yeterli degil mi zaten kuzum
Öyle canım aslında ama doktorlar da kestiremiyor bazen demekki bütün o yumurtalar sönüyor bi şekilde normalde bir tanesi sadece tüpe salınıyor her ay deniyor ama ben kontrole gittiğimde çatlatmadan sonra , iki tanesi çatlamış iki tanesi duruyor denemeye devam edin demişti hatta, bitanesi kiste dönüştü işte sonra

Kızlar gebelikte erkenden duygusala bağlayan biri oldunuz mu yani ağlak hiç böyle biri değilimdir ama garip şekilde 5 gün var adete bu kadar erken duygusal olup ağlayıp durdunuz mu cevap verirseniz sevinirim saçma şeylere hemde hamile olduğumu sanmıyorum ama tuhaf😕

Üzülüyorum doktorum da umutsuz baktı
İlerleyen süreçte başına gelmemesi çok daha iyi bence canım, en başından belli oldu. En zor sınavın bu olur inşAllah 🤲🏻 Üzülmeni anlıyorum hemde çok iyi. Sabır göstermekten hamdetmekten başka çaremiz yok. Nefsin seni isyana sürükleyecek ama dik dur canım. Bunu veren yine verir daha güzelini verir

Kızlar gebelikte erkenden duygusala bağlayan biri oldunuz mu yani ağlak hiç böyle biri değilimdir ama garip şekilde 5 gün var adete bu kadar erken duygusal olup ağlayıp durdunuz mu cevap verirseniz sevinirim saçma şeylere hemde hamile olduğumu sanmıyorum ama tuhaf😕
Kız ben köpeğe patates yediren adamların videosunu izlerken ağladım. Köpek sakince adamların kendisine patates vermesini bekliyordu, ama öyle bir bakıyor ki muhtaç muhtaç, ketçapsızda yemiyordu 😂 Köpeğin elleri yok nasıl ketçaba batırıp yesin diye ağlamıştım

İlerleyen süreçte başına gelmemesi çok daha iyi bence canım, en başından belli oldu. En zor sınavın bu olur inşAllah 🤲🏻 Üzülmeni anlıyorum hemde çok iyi. Sabır göstermekten hamdetmekten başka çaremiz yok. Nefsin seni isyana sürükleyecek ama dik dur canım. Bunu veren yine verir daha güzelini verir
Allah razı olsun

X