Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar çok ciddi bir sorunum var bilenler yorum yapsın lütfen vajinada ciddi bir yanma ve acı yaşıyorum dün eşimle beraberlik yaşadık bu yanma bildiğiniz level atladı saatlerce ağrım oldu şuandada hala devam ediyor 1-2 saate doktora gidicem ama neyden olur sizce? Adetim bitmeden önce yine böyle yanma vardı idrardan sonra çok az enfeksiyon var demişti doktor fitil ve hap vermişti 3 tane kullanmıştım üstünede adet olunca geçti diye düşünmüştüm şimdi olay dahada büyüdü hiç bişey yapmadan duruyorum ve oram yanıyor ve ağrıyor
Genelde ilişkiden sonra oluyor kuzum..sabaha kadar uyudunmu?idrarı tutunca öyle oluyor

Kızlar merhaba,bugün adet günüm sizce koyulaşma olmuş mu? 5 ocak kan testim 23,52 çıkmıştı bugğn tekrar vermeli miyim? İnşallah hepimiz güzel haberleri alalım çok dua ediyorum hepimiz için 😍
Güzel bir koyulaşma var. İki gün önce yaptığınız silik, yanıltıcı olabilirmiş. Bugün yaptığınız test tam bir pozitif testi olmuş :) Kan değeriniz artmış gibi yorumlanıyor, bu güzel :)
Ben olsam pazartesi giderdim herhalde ikinciye 😇🙏

Çok güzel koyulaşmış canım bence acele etme kan vermekte adetin 1 kaç gün geçsin öyle ver
Güzel bir koyulaşma var. İki gün önce yaptığınız silik, yanıltıcı olabilirmiş. Bugün yaptığınız test tam bir pozitif testi olmuş :) Kan değeriniz artmış gibi yorumlanıyor, bu güzel :)
Ben de bekleyeyim biraz dediğiniz gibi çok teşekkür ederim cevaplarınız için 😍😍 Allahım inşallah hepimize sağlıklı bir hamilelik nasip etsin 🙏🏼🙏🏼💜

Çok geçmiş olsun canım benim o çok kötü yaşadım bilirim inşallah bir an önce geçer ama dediğim gibi elinden suyu düşürme
Canım çok az enfeksiyon varmış sanırım esas neden tahriş olmasıymış😔 krem felan verdi zamanla düzelecek dedi

Kızlar çok ciddi bir sorunum var bilenler yorum yapsın lütfen vajinada ciddi bir yanma ve acı yaşıyorum dün eşimle beraberlik yaşadık bu yanma bildiğiniz level atladı saatlerce ağrım oldu şuandada hala devam ediyor 1-2 saate doktora gidicem ama neyden olur sizce? Adetim bitmeden önce yine böyle yanma vardı idrardan sonra çok az enfeksiyon var demişti doktor fitil ve hap vermişti 3 tane kullanmıştım üstünede adet olunca geçti diye düşünmüştüm şimdi olay dahada büyüdü hiç bişey yapmadan duruyorum ve oram yanıyor ve ağrıyor
Ağır enfeksiyon var demek ki.tamamen iyileşene kadar birliktelik olmaması lazım ayrıca eşinizin de antibiyotik kullanması gerekiyor çünkü bu tarz enfeksiyonlar eşe de bulaşıyor ve sürekli birbirinize taşıyıp duruyorsunuz birlikte tedavi olmanız gerekiyor doktora mutlaka bunu hatırlatın eşimle birlikte kullanmam gerekmez mi diye söyleyin yoksa çok akıllarına gelmiyor bu durum

Şimdi baktım teste bozulmuşmu acaba?

Eklentiler

• IMG20230107120436.jpg
    IMG20230107120436.jpg
    61,9 KB · Görüntüleme: 64
Çok bir bilgim yok aslında, gebeliğe ilişkin konulara yeni yeni bakmaya başlıyorum.
Eminim sen çok araştırmışsındır ama anladığım kadarıyla çok kötü aşama da değil bu değer ? Kaç yaşındasın?
Aşılama - tüp bebek süreçlerini düşünüyor musun ?
Düşünüyorum ama aşılama yapıcam bu ay ve tutması için dua ediyorum..34 yaş

Kızlar merhaba,bugün adet günüm sizce koyulaşma olmuş mu? 5 ocak kan testim 23,52 çıkmıştı bugğn tekrar vermeli miyim? İnşallah hepimiz güzel haberleri alalım çok dua ediyorum hepimiz için 😍
Koyulma olmuş cnm
Bnce p. Tesi kan ver
Yüksek değerlerle devam eder inş🙏

X