Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Eklentiler

• E6F08F80-8E3C-4941-8F11-30AC5D5790F0.png
    E6F08F80-8E3C-4941-8F11-30AC5D5790F0.png
    114,9 KB · Görüntüleme: 98
Benim 2.8 i predictor yakalamış ozaman ama ben gidip film çekimdim 🤦‍♀️
Öyle düşünme canım 5 e kadar değerler gebelik olarak kabul edilmiyor çünkü değil o yüzden referans aralığını 5 ten itibaren başlatıyor testle 10 a kadar olanlara bile şüpheyle bakılıyor
O yüzden bi çok kişi erken test bidaha almam diyor ya yanıltıcı oluyor diye , gebe olanın devam ediyor değeri yükselmeye o ayrı ama çopu kişinin 5 in altındaysa ilerlemiyor ama 5 e kadar gözükebiliyor eser miktarda kanımızda varmış bu hormon çünkü o yüzden erken gebeliklere yanıltıcı diyorlar yani Allah bilir seninkini tabi , seninki doktorun hatası adet bitiminde ilişkiye girmeden gebelik olmayacağı garantisiyle gel demesi gerekiyordu gebelik testine baktık hadi gir değil . Buna takılma canım artık kendini sıkma boşuna öyleyse bile olan olmuş artık demekki gebe kalıyorum bidaha kalırım diye umut olsun o zaman 🙏

25-26 Aralıkta Yumrtlama oldu 27 Aralık sabaha karşı çatlamıştı, 28 günde bir adet oluyorum 9-10 ocakta bekliyorum, 11 Aralık sat tı
Sen hiç test yaptınmı canım hemen hemen aynıyız ben dün yaptım ama yok heralde benimde sat 10 aralık bat 9 ocak diye biliyorum 25 pik ama catlamayı bilmiyorum

Bir de şunu düşünüyorum. Belki yakında ben öleceğim. Çocuğum olsa ortada kalsa daha mı iyi? Allah her şeyin hayırlısını veriyor belki de bu yüzden nasip olmuyor @Niqu
Tam benim kafadasın valla benimde şöyle düşüyor içime hep belki olsa Allah korusun sağken evlat kaybı yaşatacak belki beni o acıdan koruyor Allah bilemeyiz ki ..,
Ama herşey insanlar için işte böyle düşünmekte iyi değil hayırlısıysa nasibimizde varsa tez vakitte kavuşalım inşallah 🙏🙏

Kızlar merhaba,bugün adet günüm sizce koyulaşma olmuş mu? 5 ocak kan testim 23,52 çıkmıştı bugğn tekrar vermeli miyim? İnşallah hepimiz güzel haberleri alalım çok dua ediyorum hepimiz için 😍
Çok güzel koyulaşmış canım bence acele etme kan vermekte adetin 1 kaç gün geçsin öyle ver

Kızlar sabah 6 da test yqptım ama beklemeden uyudum geri,şimdi baktım çok silik ikinci çizgi var gibi siz de bakar mısınız bi.adetime de daha 7-8 gün var ama çok garip oldum şimdi

Eklentiler

• A35F25A6-40A4-463F-91CD-F6C0F8DC56CB.jpeg
    A35F25A6-40A4-463F-91CD-F6C0F8DC56CB.jpeg
    47,8 KB · Görüntüleme: 80
Evet filtreler insanı çok yanıltıyor, bir şey diyeceğim şimdi ben hafta sonu diye tuhaf bişey yaşadım birden gece uyandım geç kaldım hemen ateş ölçeyim diye gece saat 4:30 civariydı bi baktım sersem gibi dedim ateşimi bi ölçeyim ölçtüm 35.10 çıktı oha regli olucam heralde diye üzüldüm uyumaya devam ettim sonra bi 7 ye yakın dı ölçtüm 36:4 tü sonra 8:40 gibi 36:6 , yanımdaydı derece kıpırdamadan ölçtüm normalde hep 8-,8:05 gibi ölçerdim tatil olunca, kaçtı 30-40 dakika sizce hangisini baz alayım 😔 ve aşırı bel ağrım var. Papatyamaviss Papatyamaviss @pozitifbiri @September Wind fnd_50 fnd_50
Bu kadar çok ates ölçme derım kuzucum

Tam benim kafadasın valla benimde şöyle düşüyor içime hep belki olsa Allah korusun sağken evlat kaybı yaşatacak belki beni o acıdan koruyor Allah bilemeyiz ki ..,
Ama herşey insanlar için işte böyle düşünmekte iyi değil hayırlısıysa nasibimizde varsa tez vakitte kavuşalım inşallah 🙏🙏
Öyle tabiki ben doğum zamanı kaybettim ve bu acıyı böyle derin yaşıyorum bir de büyütürken kaybettiğimi düşünmek bile istemiyorum 😔

Amin inşAllah hepimiz kavuşuruz bebeklerimize 🤲🏻

X