Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ben de hiç hamile olduğumu hissetmiyorum yine. Bence yine olmadı. Arkandan geleceğim eminim. Papatyamaviss Papatyamaviss
Kızlaaar kırmızıları gormeden umudu asla kesmıyoruz bılıyosunuz haydı enerjı toplayınnnn.ekledm atesı bak.kırmızı bu aykı mavı gecen aykı karsılastırmalı gosterıyor.yumurtlamayı lh pıkıne gore ben gırmıstım program kendı koymadı yanı.ama atesım sapık gıbıydı kac gundur bugun yukselmıs daha 🤣

Eklentiler

• 44B16D40-6397-4DFD-B44A-C80A9D0D013E.jpeg
    44B16D40-6397-4DFD-B44A-C80A9D0D013E.jpeg
    33,5 KB · Görüntüleme: 61
bebekheyecani bebekheyecani canım sesin çıkmıyor uzun süredir nasıl oldun daha iyisindir inşallahh
Çok iyi değilim yavrum daha iyi olucam inşallah. Kuran la duayla ayaktayım işte. En kısa zamanda döneceğim aranıza Allah ın izniyle duanızı eksik etmeyin

Kızlaaar kırmızıları gormeden umudu asla kesmıyoruz bılıyosunuz haydı enerjı toplayınnnn.ekledm atesı bak.kırmızı bu aykı mavı gecen aykı karsılastırmalı gosterıyor.yumurtlamayı lh pıkıne gore ben gırmıstım program kendı koymadı yanı.ama atesım sapık gıbıydı kac gundur bugun yukselmıs daha 🤣
Hani ateş ben niye göremiyorum 🙄🙄

Ben hep artımed kullanıyorum canım. Ekım ayında bır kımyasal gebelık gecırdım 4.5 betayı gordu artımed testı yaptım koşa koşa kan vermeye gıttım sonuc 4.5 cıktı. Sımdı şükürler olsun tekrar hamıle kaldım. 2.4 betam olduğu gün miratech erken gebelik testınde gözlerimş kör edecek bi hayalet cızgı cıktı. Ikı gun sonra kaset test yaptım artımed normal sılık cıktı . Ondan ıkı gun sonra kan verdıgımde daha 15 di betam
Canım sağlıkla gelsin bebişin geçen ay 2.8 betayı takip etmedim kimse demedi hsg girdim sağlık olsun umarım bu ay olur sağlıkla

İyimiş canım o zaman çünkü labaratuvar skalasına göre 5 e kadar değerler gebe diye kabul edilmiyor bile erken gebelik testlerinin içindede en az 10 20 diyor kasetlerde 30 minumum falan nette de en iyi testler 10 20 üstünü algılar yazıyor. Demekki daha azı da algılanabiliyor yani iyi o zaman
Benim 2.8 i predictor yakalamış ozaman ama ben gidip film çekimdim 🤦‍♀️

Kızlar çok ciddi bir sorunum var bilenler yorum yapsın lütfen vajinada ciddi bir yanma ve acı yaşıyorum dün eşimle beraberlik yaşadık bu yanma bildiğiniz level atladı saatlerce ağrım oldu şuandada hala devam ediyor 1-2 saate doktora gidicem ama neyden olur sizce? Adetim bitmeden önce yine böyle yanma vardı idrardan sonra çok az enfeksiyon var demişti doktor fitil ve hap vermişti 3 tane kullanmıştım üstünede adet olunca geçti diye düşünmüştüm şimdi olay dahada büyüdü hiç bişey yapmadan duruyorum ve oram yanıyor ve ağrıyor
Canım enfeksiyon var galiba aynısını bu ay yaşadım bende

@maman fnd_50 fnd_50 pozitifbiri pozitifbiri savascii savascii @melisaa93 D dra21 L lavinya- ve herkese fıltrelere aldanmamayı ogrendım atesımde 36.7
Bence yok
Evet filtreler insanı çok yanıltıyor, bir şey diyeceğim şimdi ben hafta sonu diye tuhaf bişey yaşadım birden gece uyandım geç kaldım hemen ateş ölçeyim diye gece saat 4:30 civariydı bi baktım sersem gibi dedim ateşimi bi ölçeyim ölçtüm 35.10 çıktı oha regli olucam heralde diye üzüldüm uyumaya devam ettim sonra bi 7 ye yakın dı ölçtüm 36:4 tü sonra 8:40 gibi 36:6 , yanımdaydı derece kıpırdamadan ölçtüm normalde hep 8-,8:05 gibi ölçerdim tatil olunca, kaçtı 30-40 dakika sizce hangisini baz alayım 😔 ve aşırı bel ağrım var. Papatyamaviss Papatyamaviss pozitifbiri pozitifbiri September Wind September Wind fnd_50 fnd_50

Kokudun bağımsız ama senin kaçıncı günün canım test yaptın mi hiç seninle tarihlerimiz yakjndi diye hatırlıyorum
Evet filtreler insanı çok yanıltıyor, bir şey diyeceğim şimdi ben hafta sonu diye tuhaf bişey yaşadım birden gece uyandım geç kaldım hemen ateş ölçeyim diye gece saat 4:30 civariydı bi baktım sersem gibi dedim ateşimi bi ölçeyim ölçtüm 35.10 çıktı oha regli olucam heralde diye üzüldüm uyumaya devam ettim sonra bi 7 ye yakın dı ölçtüm 36:4 tü sonra 8:40 gibi 36:6 , yanımdaydı derece kıpırdamadan ölçtüm normalde hep 8-,8:05 gibi ölçerdim tatil olunca, kaçtı 30-40 dakika sizce hangisini baz alayım 😔 ve aşırı bel ağrım var. Papatyamaviss Papatyamaviss pozitifbiri pozitifbiri September Wind September Wind fnd_50 fnd_50

X