Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ben de hiç hamile olduğumu hissetmiyorum yine. Bence yine olmadı. Arkandan geleceğim eminim. Papatyamaviss
Kızlaaar kırmızıları gormeden umudu asla kesmıyoruz bılıyosunuz haydı enerjı toplayınnnn.ekledm atesı bak.kırmızı bu aykı mavı gecen aykı karsılastırmalı gosterıyor.yumurtlamayı lh pıkıne gore ben gırmıstım program kendı koymadı yanı.ama atesım sapık gıbıydı kac gundur bugun yukselmıs daha

bebekheyecani canım sesin çıkmıyor uzun süredir nasıl oldun daha iyisindir inşallahh
Çok iyi değilim yavrum daha iyi olucam inşallah. Kuran la duayla ayaktayım işte. En kısa zamanda döneceğim aranıza Allah ın izniyle duanızı eksik etmeyin

Hani ateş ben niye göremiyorum

Canım sağlıkla gelsin bebişin geçen ay 2.8 betayı takip etmedim kimse demedi hsg girdim sağlık olsun umarım bu ay olur sağlıkla

Benim 2.8 i predictor yakalamış ozaman ama ben gidip film çekimdim

Canım enfeksiyon var galiba aynısını bu ay yaşadım bende

@maman fnd_50 pozitifbiri savascii @melisaa93 D dra21 L lavinya- ve herkese fıltrelere aldanmamayı ogrendım atesımde 36.7
Bence yok
Evet filtreler insanı çok yanıltıyor, bir şey diyeceğim şimdi ben hafta sonu diye tuhaf bişey yaşadım birden gece uyandım geç kaldım hemen ateş ölçeyim diye gece saat 4:30 civariydı bi baktım sersem gibi dedim ateşimi bi ölçeyim ölçtüm 35.10 çıktı oha regli olucam heralde diye üzüldüm uyumaya devam ettim sonra bi 7 ye yakın dı ölçtüm 36:4 tü sonra 8:40 gibi 36:6 , yanımdaydı derece kıpırdamadan ölçtüm normalde hep 8-,8:05 gibi ölçerdim tatil olunca, kaçtı 30-40 dakika sizce hangisini baz alayım ve aşırı bel ağrım var. Papatyamaviss pozitifbiri September Wind fnd_50

Kokudun bağımsız ama senin kaçıncı günün canım test yaptın mi hiç seninle tarihlerimiz yakjndi diye hatırlıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…