Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Peki belirtilerin var mı erken gerçi henüz
Şöyle ki ben regl belirtilerini pek yaşamam ama hayatımda ilk kez gögüs uclarına değemiyorum çok acıyor. Bir de Dr yumurtaların solda demişti. Sanki orda böle bişey çektiriyormuş gibi bir his var. çamaşırımda da dün sürekli sarı beyaz hep leke vardı kurumuş ama akışkan değil

Benimde göğüs uçlarım aciyor sanki bebek emziir de ısırır ya öyle açıyor üstten dokununca da sancilaniyor artimedle 3 defa yaotim pozitif verdi qma test yanlış sonuç veriyormuş başka markayla denicem

Benimki de t1 t2 yazanlardan değil bu sabah yaotim yine gölge çizgi çıktı hemen eğer test hataliysa hakkım helal değil uretene de satana da .. bugün iş çıkışı farklı bir marka alıp denicem
Ben demiştim demeyi hiç istemezdim ama maalesef ben demiştim çünkü o test beni iki ay ağlattı ben de hakkımı helal etmiyorum

Ben demiştim demeyi hiç istemezdim ama maalesef ben demiştim çünkü o test beni iki ay ağlattı ben de hakkımı helal etmiyorum
Gerçekten zehir zıkkım olsun ya kazandiklari para çok uçuk bir fiyat değil ama umut tacirliği alan da kaç tane alıyor günde kaç test yapıyoruz deli gibi şikayet etmek lazım bunları

Kuzum enfeksiyon ilerlemiş olabilir çok üzgünüm bir an önce git ve tedavini mutlaka uygula şokuna kadar. Bir de çok su iç bol bol su iç

Gerçekten zehir zıkkım olsun ya kazandiklari para çok uçuk bir fiyat değil ama umut tacirliği alan da kaç tane alıyor günde kaç test yapıyoruz deli gibi şikayet etmek lazım bunları
bebekheyecani arayıp şikayetini dile getirmişti. O kadar çok insana denk geliyor ki bu testler Allah’ından bulsunlar inşallah

Kuzum taş yada kumda vajinada yanma olabilirmi ki ya
Oluyo kuzum evet boyle yan agrısıda olur ama bıraz yda bel agrısı ve vajınada yanma agrı.ben yasamıstım bende oyle olmustu hatta ıdrarımda k.n bıle cıkmıstı yanı oyle dıyım sana.zaten ya enfeksıyon ya kum dokuyosın bence

D Dgnmasal canımm artımed markayla başlamıştın sende teste ama çok yalancı pozitifi varmış sonra hangisiyle devam ettin
Canım bende artımedle başladım hep onu yaptım sonra pozitif olduğunu öğrenince emin olmak için herhangi başka bi marka aşsım bigebelik diye ondada çıkmıştı 11.gün

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…