Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Herhangı bı hastalık belırtım yoktu oncesınde akşam üzeri bes gıbı ısyerınde cıkolatalı ekmek yedık sonra bı mıdem yanmaya başladı eve geldım reflü gıbı yanıyo yattım sonra hep kalkmadım bıdaha yemek yıyım dedım bulantım gelıyordu yattım bıdaha uzunca kalktım tuvalete gıdeyım dedım olan oldu .. ben oglumda hıc kusmadım böyle bırkez sadece şeker testı yapıldığın da kendılıgınden , oyuzden hamılelıge yoramıyorum nedense
Ay inşallah geliyor gelinim❤️

Bir kaç ay düzenli uygun şekilde olcerseniz her ay aynı ısıda adet oldugunuzu göreceksiniz 🤗 ateş ölçme doğru uygulanırsa nokta atışı yapar 🤗❣️ siz yüksek ateşle adet görüyor olabilirsiniz. Bu da mümkün. Ateş konusunda bir standart yok ki zaten herkes şu ısılarda adet olur diye.sadece yumurtlama olursa , yum sonrasi ateş yüksek seyreder öncesine göre...
Merhaba hiç bir bilgim yok maalesef benimde 😔 ben 36.70 le regli oldum nasıl anlıyorlar anlamış değilim normalde düşmesi lazımdı 🤷🏼‍♀️

Artimed bende hiç yalancı çıkarmadı, bence çıkanlar kimyasal yapmışlardır. Çünkü 10. Gün yaptigim bile arkadaşlar bilir artimed ile negatif çıktı. 11. Gün başka test pozitif çıkınca 12. Gün artimed geldi yine kargodan yaptım silik çıktı ve onunla takip ettim hiç yalancı çıkarmadı bana
Ya artımedı nıye yalancı ıln etmısler 🤣 benım 4.5 betamı algıladı artımedden asla sasmam

Herkesin bazal sıcaklığı kendine özgüdür kimine göre en düşük ateşi 36.5 dir kiminin de 35.9 dur mesela. Kiminin en yüksek ateşi 37 dir kiminin en yüksek sıcaklığı 36.5 tir. Herkesin aynı değil kuzularım @bebelercee
Evet bu ay tekrar takip edicem teşekkür ederim bilginiz için 🤍

Bir kaç ay düzenli uygun şekilde olcerseniz her ay aynı ısıda adet oldugunuzu göreceksiniz 🤗 ateş ölçme doğru uygulanırsa nokta atışı yapar 🤗❣️ siz yüksek ateşle adet görüyor olabilirsiniz. Bu da mümkün. Ateş konusunda bir standart yok ki zaten herkes şu ısılarda adet olur diye.sadece yumurtlama olursa , yum sonrasi ateş yüksek seyreder öncesine göre...
Bu ay tekrar takip edicem aynı saatte hiç hareket etmeden uyanır uyanmaz ölçüyordum bakalım bu ay nasıl çıkıcak teşekkür ederim bilginiz için 💐

Kızlar ayakları buz gibi olup ısıtamayan var mı? Ev sıcacık ama ayaklarım asla ısınmıyo belirti sayılır mı bilmem :KK70: :KK70:
Benim haftalarca ısınmadı ayaklarım ve pozitiftik 🤗 Papatyamaviss Papatyamaviss yavrum bende de ilk günler bulantı olmuştu az da olsa... Belki hormon bir anda fazla salgilanmistir bilemeyik 😅

fnd_50 fnd_50 canim ben bu ay sadece ates ölçücem test almak istemiyorum bu ay aslinda ates işinde girmeyecektim ama yumurtlama olacakmi diye merak ediyorum sabah hangi saatler daha iyi çünkü benim saat 6 da olctugumle 10 da olctugum baya farklı oluyo sen kaçta ölçüyosun

Ateşi düzenli ve hakkıyla olctugunuzde daha önce neden uygulamamızın diyeceksiniz ... 🤗
fnd_50 fnd_50 canim ben bu ay sadece ates ölçücem test almak istemiyorum bu ay aslinda ates işinde girmeyecektim ama yumurtlama olacakmi diye merak ediyorum sabah hangi saatler daha iyi çünkü benim saat 6 da olctugumle 10 da olctugum baya farklı oluyo sen kaçta ölçüyosun

Yumurtlamayı takip ettimm ama 25-26 da Yumrtlama vardı 27.aralıkta sabah çatlamıştı yumurta çatlamasından sonra bir daha yapmadım test, ateş takip ettim ateşim yüksek ama korkuyorum düşecek diye, sonra diyorum olacaksa zaten olur, ama işte insna ağrı çektikçe bi acaba mı diyor,
Bende bat günü yerleşme kanaması olan çok kişi duydum

X