Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bu orijinal olanı mı 🙄bunlar niye böyle ya sinir oldum en iyisi gecikmeyi beklemek haklısın yoksa kafayı yicem
Evet canım malesef hatta bir arkadaşımız hepimiz adına aradı görüştü şikayette bulundu beni çok strese soktu geçen ay söz verdim kendime yapmamak için

Eklentiler

• IMG_20221223_095141.jpg
    IMG_20221223_095141.jpg
    61,1 KB · Görüntüleme: 79
Bugüne kadar sümük gibi geliyordu tamamen bugün sululaştı hatta regl geldi sandım wc gittim birden geliyor ama sıvı sümüğe göre dur heyecan yapma ben hemen gaza gelirim😂
Tamam canım gaza gelme benimde öyle oldu test yapma daha beraber bekleyeyim kaçıncı günün
Ben degılım kuzum
Seninkini kıp kırmızı göreceğiz inşallah benim oğlana gelip seni kızı kaçıracağız ❤️

Artimed bende hiç yalancı çıkarmadı, bence çıkanlar kimyasal yapmışlardır. Çünkü 10. Gün yaptigim bile arkadaşlar bilir artimed ile negatif çıktı. 11. Gün başka test pozitif çıkınca 12. Gün artimed geldi yine kargodan yaptım silik çıktı ve onunla takip ettim hiç yalancı çıkarmadı bana
Sanırım artimedler heo sıkıntılı en iyisi yarın farklı markalar alıp denemek zaten adetime az kaldı az çok belli olur birkaç güne

X