Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bende hasimato da var onun için ilaç kullanıyorum takviye olarak d vitamini inofolic combi bir de unutmazsam omega ve alfa lipoik asit koenzim q 10 kullanıyorum ama alfa lipoik asit koenzim q 10 pcos için değil hücre yenileyici diye düşünerek aldım
Bende bunların hepsini kullanıyorum canım 🙏

Eklentiler

• 11DA0720-7C2E-4431-B25E-217344A8A02C.jpeg
    11DA0720-7C2E-4431-B25E-217344A8A02C.jpeg
    80,1 KB · Görüntüleme: 100
Sen hamilemisin canım hayırlı olsun saglıkla ilerlesin inşallah 🥰🥰
Evet canım çok şükür hamileyim o kadar beklenmedik zamanda öğrendim ki Allah’a binlerce şükrediyorum. Öğrenmeden önce tüp bebek merkeziyle görüşmüştük ve adeti bekliyordum adete bir kala eşimin ısrarıyla test yaptım çok şükür pozitif

Kız idraranı yaptıktan sonra sifonu çekmeden bak nasıl . Suyun içine limon sıktığın zaman böyle tortu oluyor ya onun gibi tam okadar olmasa da biraz ona yakın 🤣🤣🤣 tarif için kusura bakmayın
Yaa çok tatlısın😂😂 benim öyle şuan 3-4 gündür ama idrar yollafımı üşütmüşümde canım o yüzden belirtiye toramadım

Evet canım çok şükür hamileyim o kadar beklenmedik zamanda öğrendim ki Allah’a binlerce şükrediyorum. Öğrenmeden önce tüp bebek merkeziyle görüşmüştük ve adeti bekliyordum adete bir kala eşimin ısrarıyla test yaptım çok şükür pozitif
Aaa çok şükür negüzel bir günde girmiş hayatınıza maşallah canım allah kucagına almayı nasip etsin inşallah

X