Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Benim bazı zamanlar böyle oluyor yumurtlamam internette de kaliteli olduğu yazıyordu. İlk olduğunda bende korkmuştum hatta ama kaliteli olduğu içinmiş.

Öyle olduğu zamanlarda ağrım da bir tık daha çok oluyordu.
Demek ki sizinde bu ay güzel olmuş yumurtlama

Kızlar akıntısı olanlar akıntı nasıldı acaba az önce regl geldi sandım koşa koşa wc gittim yoğun bir akıntı gelmiş krem-sarı adet belirtisimi acaba geliyor mu gelmekte olan
Bende günlerdir öyle adet oldum diye wc gidiyorum akıntı geliyor baya da var afedersiniz peceteye silince çok belli oluyor.
Benimki şeffaf sarı gibi geliyor bugün 36. Günüm adet olmadım.
2 gün önce test yaptığım da negatif çıktı.

Merhaba
Merhaba ay inofolic combi ile beraber corek otu bal tarcin kuru kullandim ve 15.gunde yumurtlama gördüm degerlendirdik bakalım tutacak mı

Sarı akıntı enfeksiyon diyor doktorlar kuzum ama dilerim hamilesindir

Gebelige hazırlıkta öncelikle rahim duvarı kalınlaşır canım, Allah korusun bir de rahimde sorun varsa da olabilir.Biz ilkini düşünüyoruz hemen :)
Kızlar şimdi muayene oldum kan verdim doktor rahim duvarın kalın dedi bu iyi birşey mi adet geçeli bugün 5. Gün

TEST ne zaman yaoıyorsun test
Kuzu benim 7. Gün ama çok fena hastayım duygusalım da. Hamile hissetmiyorum hiç kendimi. Belirtim yok. Ne göğüs acıması ne kasık bel ağrısı. Bu ay tutmadı sanırım. O yüzden regl gecikirse yaparım. Beklentim düştü o yüzden. Ama inşallah bir sürpriz olur bana Sende ne var ne yok belirtilerin neler ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…