Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
bıttı bıttı kendılerı zaten ben de hoslanmamaya başladım :KK70: labaquıck var ondan devam ke :) tum gece okadar pozıtıf test gordumkıı bılınc altı ıste
Kız zaten bu test napıp edip pozitif çıkarıyor benim çok net çıkan çizgilerim bile oldu ama adet geldi😂 sabah yapar yapmaz etiketle yarın 11. Gün demi

16. gundeyım kuzucum.lh pıkını gormustum ayın 2 sınde. ama atesım asırı dusuk bence yumurtlamaa olmadı malesef :KK43: normal atesım 36, 36.20 aralıgındaydı her zaman sımdı onu bıle bulamıyorum 35.30 -35.50 cıkıyor şaşkınım kuzucum o yuzden.
Benim de bu ay ovulasyon ve ateş tutmadı.
Ateşe göre yumurtladim ama ovulasyondu görünmedi.
Vücudumuzu dinledikçe bizimle oyunlar oynuyor

Benim bazı yumurtlama dönemlerinde akıntım kanlı geliyordu öyle birşey olabilir belki.
benm öyle birşey olmamıştı önceden ovu testi yapmadm bu ay ama genelde 10.ile 14. günlerde yumurtlama oluyor diye yumurtlamaya bağladm birgün önceside olmadı öyle birşey acaba çatladı faln ondanmı hafif pembe akıntı geldi dedm

Kızlar akıntısı olanlar akıntı nasıldı acaba az önce regl geldi sandım koşa koşa wc gittim yoğun bir akıntı gelmiş krem-sarı adet belirtisimi acaba geliyor mu gelmekte olan🤔

Kızlar cumamız mübarek olsun dualarda birbirimize yer verelim şüphesiz rabbim açılan elleri geri çevirmeyen bizi duyandır benim duam kendim ve size olsun rabbim sağlıkla kucağımıza hayırlı evlatlar nasip etsin 🤲
Amiin ne güzel dua ettiniz mübatek cuma günü namazdan önce 1000 tane ya evvel çekeceğim bende

Kızlar akıntısı olanlar akıntı nasıldı acaba az önce regl geldi sandım koşa koşa wc gittim yoğun bir akıntı gelmiş krem-sarı adet belirtisimi acaba geliyor mu gelmekte olan🤔
Ben de regl geldi diye kosmustum direkt kremsi beyaz bı akıntıydı, ertesi gün regl oldum

Kıyamam yaa lütfen üzme kendini valla gözlerim doldu densizliginden öyle yapmış yerinde olsam arkadaşlığımı keserim nerden biliyorki ikincinin hemen olacağını benim bir kızım var hemen hamile kalmıştım ikincisi bir türlü olmuyor bu bizim elimizde degilki rabbim herkesin nasibini imtihanını farklı veriyor gerçekten bazıları empati vicdan duygusundan yoksun çuval gibi ağızları var üzme tatlı canını gelicek o tatlı bebiş allahın izniyle 🤲💝💝💝
kimse başına gelmeyinceye kadar bilmiyor malesef bu konuda cok duyarsız insanlar var tepki verincede şakaydı esprıydı derler
Kızlar hepinizin mesajını seçemedim ama hepsini okudum.çok teşekkür ediyorum hiç birinizi tanımadan🤗 bana çok güzel moraller verdiniz söyledikleriniz hepsi çok doğru ve mesafemi koyacağım❤️

X